Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja


wuju

Rekomendowane odpowiedzi

Ale panowie OT robicie chłopakowi w temacie! :D, moim zdaniem fele są najs ale myślę, że w graficie byłyby bardziej najs! Ale respect. Jakie koszta malowania? Proszkowo rozumiem?

Moim zdanie super wyglądają na czarno ale pasowało by aby ktoś zrobił dobre VT z srebnym rantem bo myślę że takie połączenie wyglądało by :naughty:

lepiej VT z dokładkami w kolorze, ramkami czarnymi, i ciemnie wszystkie szyby :naughty:

bo paski nie wchodzą w gre :tongue4:[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 01:13_________________________________________________

Ale panowie OT robicie chłopakowi w temacie! :D, moim zdaniem fele są najs ale myślę, że w graficie byłyby bardziej najs! Ale respect. Jakie koszta malowania? Proszkowo rozumiem?

a tam niech sie wyżyją :tongue4:

grafit tak jak i pasek na rancie nie wchodzi(ł) w gre

za kompletna renowacje 320zł malowane normalnie bo proszek jest drogi a raczej długo w 1 kolorze nie będę ich miał, góra sezon :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko kupuje z lumpexu..żeby odłożyć na graty :polew:[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 00:56_________________________________________________

No jak zobaczyłem 1900 to zbladłem... Tyle mam odłożone - na coś innego ;)

daj spokój..kup jej pierściona - powiedz że to białe złoto z diamentami.. i bierz te heble :polew: :polew: :polew:

http://allegro.pl/item931602037_duzy_srebrny_pierscionek_cyrkonie_kwiat_cyrkonii.html

W sam raz na dzień kobiet :decayed:

na dzień kobiet przytuliłem już pare groszy 1,99 + vat..

nawet na korek nie wystarczy :

http://allegro.pl/item926050595_korek_grzejnikowy_1_x_1_2.html

w związku z tym znowu dostanie waciki :evil:

Jeeeebany - całkowicie zmironiał

Chociaż tu prezent tani, ale od serca :polew: :polew: a miron raz na kilka lat coś podrzuci do obsługi tego expresu do kawy i d*pa :naughty::kox:

Bartek - wciągaj heble - wytłumaczysz się, że oprócz domowego ogniska to zadbasz również o Gosi bezpieczeństwo :decayed: KObiety lubia opiekuńczych mężczyzn, to jeszcze Ci sama dołoży na ten pierścionek :polew: :>[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 01:25_________________________________________________wuju - wybacz, ale nie mogłem się powstrzymać :polew:

EOT już sobie idę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli malunek felg grafit :cool1: :gwizdanie: to juz postanowione ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wyglada na tej feli :kox:

Już widze jak ludziska od ogladania się za autkiem będą sobie karki ukręcać jak pojedziesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wyglada na tej feli :kox:

Już widze jak ludziska od ogladania się za autkiem będą sobie karki ukręcać jak pojedziesz :)

mało powiedziane ale zdjęcia nie oddają tego :kox: :kox:

f8b0abee.jpg

no jak stał na parkingu to każdy :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam bym się ogladał :) dzisiaj np miałem do wyboru jechać przez miasto w korku za B7 w ori s-line albo boczna drogą i ominąć korki i co wybrałem??? korki i B7 ojjjj była kox, juz nie mogę sie doczekać az taka będę pomykał :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wyglada na tej feli :kox:

Już widze jak ludziska od ogladania się za autkiem będą sobie karki ukręcać jak pojedziesz :)

mało powiedziane ale zdjęcia nie oddają tego :kox: :kox:

f8b0abee.jpg

no jak stał na parkingu to każdy :shocked:

Patrzyli, co za idiota :blink:. Samochód niekiepieski, a na zimówki żałuje :wallbash:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wyglada na tej feli :kox:

Już widze jak ludziska od ogladania się za autkiem będą sobie karki ukręcać jak pojedziesz :)

mało powiedziane ale zdjęcia nie oddają tego :kox: :kox:

f8b0abee.jpg

no jak stał na parkingu to każdy :shocked:

Patrzyli, co za idiota :blink:. Samochód niekiepieski, a na zimówki żałuje :wallbash:

:polew:

zawsze można założyć zimową 19 :naughty:[br]Dopisany: 05 Marzec 2010, 11:47_________________________________________________zrobiłem małe VT z nudów, zaznaczam ze amatorka, to moje 1-sze :decayed:

coś podobnego chciał bym osiągnąć + s-line

co o tym myślicie?

0cb0b407.jpg

dokładki do świąt powinny być w kolorze :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany Olek czarny Olek :decayed:

wyglada :kox:

wuju poprawilem sie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śrubki przyszły trza było rezać :kox:

na pierwszy ogień poszedł smerf mod :polew: :polew: :polew: :polew:

d18474a7.jpg

później zderzak i lotka s-line :cool1: no i oczywiście wziąłem pędzel i pomalowałem troszku na czarno :gwizdanie: :evil: :evil:

9d5ec41b.jpg

96c934dd.jpg

0fd92013.jpg

kudłaty66 :notworthy: jak by nie ty.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o qwa!!! ja pier.... :)

:hi: :hi: :hi: :hi:

pełen szacung ;)

Zawsze chodzilo mi cos takiego po głowie... a ta audiolka to przerasta nawet moje marzenia :)

GRATKI !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu CUDO, ja proponuje jeszcze chrom z szyb out i lampy bixenon albo środki na grafit/czarny. Cudo auto ! A listwe klapy malowałeś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...