Treść opublikowana przez Carlos1234
-
[B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja
uuuu to trzeba dzialac bo wiosna juz niedlugo
-
[B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja
Wuju ladna furka mody ciekawe bardzo teraz ja musze cos zrobic z moja a4 pozdro
-
SPOTY RADOMSKIE
tez mam taka nadzieje :kox: a na spoty bede sie staral wpadac,tylko jak czas pozwoli
-
SPOTY RADOMSKIE
tak Wuja kolega. a napic sie mozna :> nawet i 3 litry tylko wolnego czasu malo
-
SPOTY RADOMSKIE
masakra :polew: :polew: :polew: :polew:dobre
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
ladna
-
[B7 BKE] moja a4:)1.9 TDI
napewno wezme wasze rady po uwage :naughty:pozdro
-
[B7 BKE] moja a4:)1.9 TDI
tak ja wyczyscili na myjni
-
[B7 BLB] Moja piękna A4 2.0 TDI Avant 140 KM
Ladna zawiasik w dol
-
[B7 BKE] moja a4:)1.9 TDI
Witam Wszystkich:) Pokazuje swoja A4 :>... więc tak: Została sprowdzona z Belgi od pierwszego właściciela, rocznik 2005, stan licznika w chwili sprowadzenia 142 000 km, obecnie ma 146 000 km.Ostatni serwis 18.09.2009 przy 135 000 km.Teraz planuje wizyte w serwisie przy 150 000 km.Auto Bardzo zadbane wrecz idealny, w 100%bezwypadkowy,wszystkie szyby oryginalne. Sprawdzałem auto po nr VIN.Stan techniczny i wizualny bez najmniejszych zastrzeżen. Wyposażenie: Skora w idealnym stanie sensor deszczu sensor zmierzchu klimatronik 2 strefowy pakiet chrom wewnetrzny podgrzewane fotele radio CD audi concert ABS , centralny zamek , 4x elektryczne szyby , elektryczne lusterka , immobilizer ,tempomat , komputer pokładowy , skrzynia 5 biegowa , podgrzewane lusterka , fotochromowe lusterko wsteczne , skórzana kierownica oraz lewarek zmiany biegów, kontrola trakcji ESP , lakier metalik , poduszki powietrzne , 2 x podłokietnik , regulacja kierownicy w 2 płaszczyznach , domykanie i otwieranie szyb z pilota , halogeny , pakiet oświetlenie , funkcja odprowadzenia do domu Planuje kilka modów - bi-xenony - felga 18” - zestaw obniżający (tylko nie wiem jaki?? moze cos podpowiecie ) - program Oto pare fot Pozdrawiam
-
choinkowóz najlepszy!!! rs4
super auto a co do lasu to rabie sie z panskiego heheh :>
-
[RS4 B7] Dzis odebrałem RS4
Super maszynka
-
[ALL] Ile płacicie w waszych miejscowościach za wyważenie kółek
a w kozienicach płaci sie w granicach 50-60 zł
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Niema to jak Audi A4:) *proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich