Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 1995 1.8t quattro AEB>AWT (1781cm3 + k04-064 = 400hp+)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Zawsze chciałem ja usunąć i zobaczyć jaka jest różnica. Czy tak da się jeździć. Zabiera parę koni na pewno plus dodatkowa masa wirującą. Tylko ze to znikome cyfry. Wizkoza wyleci i będzie wiatrak elektryczny na dolnym wężu wodnym.

Opublikowano
  • Autor

@DevJak zobaczysz co za uklad hamulcowy chce tam wrzucić do przodu to przestaniesz wierzyć w ludzkość haha. 

Opublikowano
11 godzin temu, bandyta928 napisał:

@DevJak zobaczysz co za uklad hamulcowy chce tam wrzucić do przodu to przestaniesz wierzyć w ludzkość haha. 

Poka poka :D

 

Opublikowano
  • Autor

Lite lucaski 280mm czekają na odświeżenie i jazdę próbną :)

received_251243963789423.jpeg.e072387f31f956184015f5c054b0a13e.jpegreceived_665373848213734.jpeg.642673d75b082f9624d550e9ecf014ed.jpeg

Do tego pomiar pompy epman na samochodzie. Wynik jak na takie maleństwo wyszedł zacny. Pomiar przy 4 barach i 14V. Na pewno będzie zapas na etanol. Wtrsyki tez będą miały zapas na celowane moce i paliwo. Do tego doszło obliczenia pod etanol.

received_593699008390228.jpeg.f911fcbdddb6e0948cd19b70444ad056.jpeg20220109_123307.jpg.aff80a0ddc1fe8e634a4f2f2532a405b.jpg

Opublikowano
2 godziny temu, bandyta928 napisał:

Lite lucaski 280mm czekają na odświeżenie i jazdę próbną :)

received_251243963789423.jpeg.e072387f31f956184015f5c054b0a13e.jpegreceived_665373848213734.jpeg.642673d75b082f9624d550e9ecf014ed.jpeg

Ładnie się w głowie odkleiło

Opublikowano
  • Autor
24 minuty temu, Dev napisał:

Ładnie się w głowie odkleiło

Nie tak ostro. To był żarcik. Niedługo pokaże co tak naprawdę tam siadzie. Nie będzie oszczędności jak dotychczas. Szału tez nie będzie ale powinno to raz zahamować z wyższej prędkości.

Dzisiaj odświeżony został rozrusznik. Był mocno zawalony ale służył w innym aucie bezawaryjnie ponad 6 lat. Został lekko wyczyszczony i dostal nowego smaru. Szczotki ori w rozsądnym stanie wiec zostały.

received_3137884939825925.jpeg.dd08a0c7e9bc34890c0a822f68f05c9c.jpegreceived_918341662152708.jpeg.c483ccce7779b43fdb880e84c72c3042.jpegreceived_293793119467985.jpeg.13c9e7ec201f1d4bf62d755ef60e2c00.jpegreceived_350739326478491.jpeg.4a6cabbf89d7142981bd93ee90b75c0c.jpegreceived_1192019677996197.jpeg.5525bb39e1c58dd7926f521865307900.jpegreceived_637609764147180.jpeg.3dd1be18550705162169bd59c0880058.jpegreceived_678952413281315.jpeg.b1589d82b08dbb30e26dcbcd6f01a02d.jpegreceived_2743624622613306.jpeg.80c2402c121c715d36f4e55ba6ae7b8d.jpegreceived_320281096661427.jpeg.e83845a3921bbe6dfd96033e4b0ef38e.jpegreceived_952129062397391.jpeg.a0cdd21d035d4c376721a6789ca0ecf4.jpegreceived_331516092159897.jpeg.e760837e2178cb6f79dc4523e8dc1b73.jpegreceived_1046469225915782.jpeg.d37aa31d2fbf0a0e4fbed1103edd8d6a.jpegreceived_351585989735983.jpeg.a34917abc130374c9303bae4ead64f02.jpegreceived_2665217090291631.jpeg.04fdd48de6e16cdc52b80ba06562fb53.jpegreceived_279251187603357.jpeg.0e743c0778b9a0e7e05f0b6e63c71127.jpegreceived_635042894591492.jpeg.7dab9390b0003c0ab5d0fbf2e8da00d3.jpegreceived_337373974911520.jpeg.4b260303f89717af6cc253b0a3e89308.jpegreceived_306344854873417.jpeg.130fe34dcabea0b077ab57cec90f715c.jpegreceived_884648522162214.jpeg.fc9fb24de4c70fb736534096d8d7a665.jpegreceived_446644743840849.jpeg.b6c35e849a5307c7e570422c5ef08a3e.jpeg

Powstała tez przejściówka na me7.5. Poki co bez wiazki od gazu.

USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca_share_media1641740737828_6885959743646089866.thumb.jpeg.ab0b5ea50dda08137c835ad178841d90.jpegUSER_SCOPED_TEMP_DATA_orca_share_media1641740739666_6885959751347413082.thumb.jpeg.1a73b28aaab85f073511adbf529e2ad1.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Auto wazy 1380kg z 1/4 paliwa. Za poczatek na pewno wyleci pare wiekszych gratow i na pewno uda sie zejsc ponizej 1300kg. Docelowo moze byc nawet ponizej 1200kg. Z racji tego ze jest to quattro bedzie dograna delikatna procedura startu. Nie bedzie rzeczy typu hardcut, popkorn, flatshift. Pracuje nad czyms takim jak porsche dynamic boost, cos na zasadzie flastshiftu ale bez uzycia paliwa i cofania zaplonu, wiec bedzie mozna zmieniac biegi bez potrzeby puszczania gazu, boost nie bedzie tak spadal a sprzeglo nie bedzie dostawalo. Procedura bedzie ustawiona na 4200-4600rpm, spodziewac sie mozna kolo 1bara doladowania. Filmik z podobnego setupu ponizej. Tylko tam byla oska i to nie mialu sensu, sliki i ruszanie z 2biegu nie pomagalo. W obecnym projekcie czasy na 60ft powinny byc w granicach 1.8s, moze nizej.

 

269872736_5012317575487758_7198092085693256728_n.jpg

270589956_975504476696072_4220420534377292859_n.jpg

Opublikowano

Kuba s4 masz mega,jesli nadal je masz ale to co tutaj sie odjaniepawla to przechodzi ludzkie pojecie

Opublikowano
  • Autor

Tworzy się coś z niczego. Duzo jest sceptyków ale jestem dobrej myśli.

Opublikowano

Nie podzielam Twojego optymizmu...

Opublikowano
  • Autor

Idziemy dalej. Pasowanie listwy wtrysków oraz turbiny. Turbo jutro wysyłam na regeneracje. Powinno podawać.

received_470441734753583.jpeg.8334e82158b023790c66e22c897ed9f6.jpegreceived_980579702540691.jpeg.a8352221309c8fbe5ebd71e937b872c7.jpegreceived_1063541124218599.jpeg.63631c9fef0a722c3e6cc018ed4b59e6.jpegreceived_251682457047726.jpeg.47a74249e5f474f2622aabff655bb964.jpegreceived_2117750728404491.jpeg.50e8da63b93a4548623008eca7c9c564.jpegreceived_490286499198386.jpeg.624e585ed6ba479475864026c2648163.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Paczka poszla. Pare drobiazgow, pasowanie kolektora ssacego, przymiarki pod adapter k04. Pasek z pominieciem wiska. Jestem bardzo ciekawy kompresji tego silnika. Bede zadowolony jak bedzie po 14 bar :) Moze po dotarciu nawet 14.5. Pozyjemy zobaczmy.

270361678_1573069923029400_8853024564239339591_n.jpg.2dcfe37f1884cf53927f881dde851fc4.jpg271531160_252825270326347_3172801269146043362_n.jpg.b017e6a3d2283a3296feda14aebe3f79.jpg270530242_1366096397153600_2459196274620634737_n.jpg.d9ce6f45e2881901eea4699494543b94.jpg270219110_900092937375648_7103603452253248576_n.jpg.6e6464aa3a49d796e21f5f7cbff58297.jpg270566704_337308824906747_5883433183550928663_n.jpg.0b99468378eb815c78d2dd8524263f7d.jpg270356504_464567465381742_4375913596024492934_n.jpg.d95057b92359de8eca70a241c7c24187.jpg270241627_289295669891722_7172621585148060084_n.jpg.bddeb9807c750a08b93aa80db74369e0.jpg270018444_222898129931213_8009921752831241645_n.jpg.db2ec05d4ed9d8318bdb4e9bb07e4aa7.jpg270174964_222434263412887_214232585642358804_n.jpg.645249a784dcdd9b8366934ec703f8bc.jpg

269976680_2828056470826205_8939819046324269056_n.jpg

Opublikowano
  • Autor

Adapter siadł jak zly. Nie ma rantów od wewnątrz w stronę przepływu. Wszystkie śruby siadły jak trzeba. Teraz czekać na turbine.

received_643564390129469.jpeg.54319839aa6b4b600af23385dddf6c0b.jpegreceived_252386287038126.jpeg.f876ca0ddd2cd63bb89223ac4fbb5aac.jpegreceived_303331848479811.jpeg.9adaac490f6c1965c407e659e57b2667.jpegreceived_412547653901072.jpeg.1806df213739078aa67830e50eb9f538.jpeg

received_655256135597867.jpeg

received_787133366016763.jpeg

Opublikowano

Na początku byłem sceptycznie nastawiony , ale zaczynam kibicować ;D powodzenia 

Opublikowano
  • Autor

Ten projekt jest spisany na sukces.

Tyle oczu patrzyło i nikt nie wypatrzyl ze miska jest bez splywu oleju od turbiny. Nowa sie juz moczy. Będzie trzeba przełożyć.received_1200550964023565.jpeg.21e2fb9984b594030da9e2a7e67bfb54.jpeg

Małe szlify przy adapterze. Górne mocowania w drodze.received_276221691087975.jpeg.c16078665b734ec5dd458891a4250929.jpegreceived_2021657824684871.jpeg.ff39cefd86348313b4185329381b5579.jpegreceived_472850654186969.jpeg.710d4b9047b87364a0f3c56fb9aa1c19.jpegreceived_2835425140082974.jpeg.820bd43eacca3dbd54bbad93c4fc7145.jpeg

Trzeba będzie spasować węże.received_351227443133669.jpeg.a83e619b12971d7315656359bf7b0f06.jpeg

Prace wykończeniowe. Jak przyjdzie turbina to mozna wkładać do budy.received_268759105198123.jpeg.f02c85c598d147a2bd8ae8e3fe5cbd9f.jpegreceived_4928040060599134.jpeg.8c27ab7614b659ac3fc0f606ac81e4e8.jpeg

Edytowane przez bandyta928

Opublikowano
  • Autor

Mocowania adaptera gotowe.

received_454805612790756.jpeg.eee642e2a88ab80f44b301fb9c645979.jpeg

Wydech bedzie 2.5 cala przelot. Nie wiem jeszcze czy będę przerabial dp pod k04 czy zrobie od nowa.

received_417408073454351.jpeg.d85d0eda8d96a628ac10b7d98382fec7.jpegreceived_654074378968384.jpeg.3dc6005ee203b92c5efa46d7beeef638.jpegreceived_675889497113537.jpeg.735e38548eaba3dcd8e3e2417e000c1e.jpeg

Gwint kw i zderzak s4, wtedy lepiej zamontować fmica.

received_297077722455209.jpeg

received_617009092855126.jpeg

Opublikowano

Kw v1? Z ciekawości ile dałeś?

Opublikowano
  • Autor
22 minuty temu, tuzo napisał:

Kw v1? Z ciekawości ile dałeś?

450 z kw, trzeba nakretki rozruszać reszta sprawana

Opublikowano

Zderzak było sprzedać i nadwymiarowe tłoki dać. Głowica aż się prosiła o poprawę  przepływu taka rozebrana była. Fajny projekt a niewielkim nakładem mógł być jeszcze fajniejszy.

Do honowania można było krany zdjąć to i magistrala by dobrze się wymyła. 

Ciekawy projekt może jakiś filmik z hamowni na koniec by się udało wrzucić  na utracie nosa wszystkim sceptyką. 

Opublikowano
  • Autor

Dostałem info od gościa który regeneruje turbosprezarke ze zeliwo w bardzo dobrym stanie i dawno takiego nie widział. Niestety kolo kompresji trzeba wymienić. Oryginalnie jest kute ale ja zakładam zwykle. Dla bezpieczeństwa. Będzie lekko gorzej wstawać. Do tego mocniejsze lozyska co wydłuży żywotność. Kolo kompresji i wirnik seryjnych wymiarów. Do końca tygodnia powinna być już u mnie.

Miska oleju założona poprawna.

received_493910152081379.jpeg.3c0a09926837cb267f6101144b4058cc.jpegreceived_409253637551695.jpeg.933cb513f1850b4c00bdce334cbc333a.jpegreceived_5202520213093901.jpeg.532387f2c0925224ecee2282e14e5461.jpeg

Dotarła lapa silnika. Dla tych co zaklqdaja taka lape. Pasuje ona na inne rozstawy do bloku. Dolna sruba jest m8 a nie m10. Co ciekawe blok aeb ma tam m10.

received_1593073847721802.jpeg.779fc8689dc66179f3c44832e87fd0ff.jpegreceived_234847742139965.jpeg.e13f7dd337c6c2fd30697c8f7a07002d.jpegreceived_1222663481472755.jpeg.836fceee5ea905dee56b29d377b50548.jpeg

tutaj blok aeb

received_3156743664556596.jpeg.11aa9a48583c373c17784756605fa30e.jpeg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.