Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Po zmianie wiązki drzwi nic nie działa


Kali 4444

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, MaTeo85 napisał:

Dla samego działania w aucie nie ma znaczenia ten numer SW. Jest to numer wersji oprogramowania, nowsza ma pewnie jakieś drobne zmiany, ale nikt nie wie jakie.

Dzięki za odpowiedz.Zmienialem ostatnio ten sterownik i kupiłem właśnie z tym nowszym oprogramowaniem i zastanawiałem się czy to ma jakieś znaczenie ogólnie wszystko działa oprócz otwierania auta z pilota myślałem że może to ma jakieś znaczenie ze nie działa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Langista napisał:

To już sam moduł komfortu ma problem, spróbuj na nowo klucze zakodować

Próbowałem przez vaga wiele razy ale moduł nawet nie widzi pilota.  Moduł komfortu też sprawdzalem suchy był żadnych oznak wody,trochę nie na rękę kupować mi nowy modul jeszcze raz wyjmę wiazke jak będę miał czas na to bo  nie mogę w to uwierzyć że wszystko działa oprócz pilota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wina wiązki. Wejdź w bloki pomiarowe i sprawdź, czy w ogóle widzi kluczyki, może bateria padła. Same kluczyki też z czasem focha walną I padają mimo dobrej baterii. A z wiązką coś jest z zasilaniem tego modułu, sprawdź jeszcze raz przelotce te kable czy nie pękły.

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany wyciagnelem kostkę ta co jest w słupku I była w tak fatalnym stanie ze niewiem czy to miało prawo nawet prąd przewodzić ehh.  Kupiłem druga poprzekladalem piny I jak narazie żaden błąd na vagu nie powrócił.Dziekuje wszystkim za pomoc.

20220121_204806.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znak że lała się tam woda, zweryfikuj przy okazji czy zatrzaski i guma przelotki są ok, bo inaczej zraz będzie to samo z nową kostką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatrzaski są wszystkie cztery,dwa na górze i dwa na dole guma też w prawie idealnym stanie kupiłem z całą wiązką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...