Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z drzwiami kierowcy


SeebaasSK

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Krótka historia.

Auto stało ostatnio dwa dni i gdy chciałem odpalić to akumulator był rozładowany do zera. Teraz muszę za każdym razem odpinać by znów się nie rozładował.

Zauważyłem że po zamknieiu auta pulsacyjnie świeci się przycisk od awaryjnych 

Po sprawdzeniu na vagcom błędów wyskoczyło parę ,ale jeden jest który powraca.

01559 driver door. 61-00 won,t de-safe

Przewody sprawdziłem między drzwiami. Na fis jak siedzę w aucie pokazuje,  że mam drzwi kierowcy otwarte. Pilot normalnie zamyka i otwiera drzwi i dioda się świeci.

Gdzie szukać jakiegoś rozwiązania? Zamek? Mikrostyk? Jakaś kostka? 

Z góry dziękuję za każdy pomysł !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągałeś cała wiazke czy odgieles tylko gumę i sprawdziłeś na" na oko" czy kable nie są uszkodzone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikrostyk w zamku. Jak padł Aku to musisz i tak od nowa podładować porządnie, przy małych trasach nie podładujesz akumulatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, szczyypiorek napisał:

Pytanie ile ma aku i czy jeszcze uda się go naładować,ale bądźmy dobrej myśli.

Aku nowy kupowałem niecały rok temu. Mikrostyk kupiłem I będę brać się za wymianę jutro. Pytanie, żeby dojść do niego trzeba wyjmować całą konstrukcje z szybą czy wyjdzie bez problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, SeebaasSK napisał:

Aku nowy kupowałem niecały rok temu. Mikrostyk kupiłem I będę brać się za wymianę jutro. Pytanie, żeby dojść do niego trzeba wyjmować całą konstrukcje z szybą czy wyjdzie bez problemu?

Odkręcenie ramy z szybą to jakieś 15 minut,ciut więcej roboty ale jest dostęp o niebo lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.01.2022 o 18:38, pila24 napisał:

Odkręcenie ramy z szybą to jakieś 15 minut,ciut więcej roboty ale jest dostęp o niebo lepszy.

Wymiana mikrostyku nie pomogła...:/ gdzie dalej szukać? Czyżby zamek cały do wymiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, SeebaasSK napisał:

Wymiana mikrostyku nie pomogła...:/ gdzie dalej szukać? Czyżby zamek cały do wymiany?

Przelutowałeś wszystkie punkty na płytce zamka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, pila24 napisał:

Przelutowałeś wszystkie punkty na płytce zamka?

Nie. Myślę żeby tak też zrobić. 

Dodam , że błąd dalej jest ale już jako sporadyczny i wyskoczył tez błąd 01331 z brakiem komunikacji z modułem drzwi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jeszcze starą wiązkę? Ta wiązka mogła nabrać wilgoci u sprzedawcy i zasiedziała od środka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Langista napisał:

Masz jeszcze starą wiązkę? Ta wiązka mogła nabrać wilgoci u sprzedawcy i zasiedziała od środka.

Wiązka jest dalej ori, nie wymieniałem jej póki co. Sprawdzałem tylko przewody w harmonijce. Na razie zamówiłem zamek i zobaczymy co to wyjdzie dalej. 

Błędy skasowane już się nie pojawiły na razie.

W drzwiach wszytko działa,  szyba, głośnik, lampka. Tylko na fis jest dalej komunikat o otwartych drzwiach. Jeśli zamek nie pomoże to ostatnia rzecz to wiązka do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzales wtyczkę to koło zamka? Ja miałem taką sytuację ze nie łączyła czasem jak zamykalem drzwi podświetlenie nóg i drzwi raz działało raz nie może warto sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...