Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wysokie spalanie a4 b6 1.9 tdi avf


michuthebest

Rekomendowane odpowiedzi

Chodziło mi o to jak szybko po zatankowaniu do pierwszego odbicia wskaźnik tylko drgnie i w moich dieslach bywało to różnie. 

Najpóźniej zaczynał opadać w Passacie B4 bo jak zalałem czasem pod korek to dopiero po przejechaniu około 400 - 500 km drgnął, tam to był kocioł :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj podniosłem ty i przod i o ile z przodu jest oki kolo zatrzymuje się po chwili tak tyl pk mocnym zakręceniu zrobi obrót i staje, czuć lekki opór nic nie trze ale widać że hamulce trzymają,  jutro podjadę po zestaw naprawczy i je zregeneruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zregenerowaniu tylnych obu zacisków (w środku strasznie dużo glutów jakiś ) i złożenie wszystkiego na nowych częściach autofren stwierdzam że problem z hamulcami rozwiązany teraz koła chodzą jak powinny, co do spalanie nie wiem dokładnie jakie będzie ale już czuje różnicę nie wiem czy złudzenie ale auto jak by lżej się rozpędzało - przy prędkościach 90km/h spalanie na fis 0,8 l mniej.... zobaczymy jak wyjdzie z tankowania pod korek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, michuthebest napisał:

Po zregenerowaniu tylnych obu zacisków (w środku strasznie dużo glutów jakiś ) i złożenie wszystkiego na nowych częściach autofren stwierdzam że problem z hamulcami rozwiązany teraz koła chodzą jak powinny, co do spalanie nie wiem dokładnie jakie będzie ale już czuje różnicę nie wiem czy złudzenie ale auto jak by lżej się rozpędzało - przy prędkościach 90km/h spalanie na fis 0,8 l mniej.... zobaczymy jak wyjdzie z tankowania pod korek.

 

Rozpędzanie to jedno, u mnie jeden zacisk tylny też był śmietnikiem, jak przeszczepiłem tył 245->288 to auto dłużej się toczyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...