Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Fabryczne Radio Audi A4 B6/7


FabianB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w moim Audi B7 zakodowane jest Volume na poziomie 7 przy odpaleniu samochodu i włączeniu radia, mianowicie wszystko jest okej, ale jak zgaszę silnik i wyjmę kluczyk ze stacyjki i ponownie uruchomię wraca do ustawienia na poziomie 7 tak jakby miało radio tak zapisane/zapamiętane. I teraz czy da radę to jakoś przekodować żeby był zapisany tom na poziomie 9? Docelowo zawsze słucham radia właśnie na Volume 9/10 ponieważ podczas jazdy na 7 jest za cicho.. Może to drobiazg, ale jestem bardzo ciekawy bo zwykle radia zapamiętują taką wartość jak w chwili odcięcia zapłonu była ustawiona, a tutaj jest inaczej.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak da się to zmienić, przytrzymaj przycisk menu i tam masz którąś opcje jak volume on czy coś takiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Ivanek napisał:

Tak da się to zmienić, przytrzymaj przycisk menu i tam masz którąś opcje jak volume on czy coś takiego. 

A tak, tak jest znalazłem dzięki, jeszcze mam pytanie Gala na ile ustawić? Żeby nie przesadzić i było okej?>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GALA to automatyczne dopasowanie głośności zależne od prędkości jazdy. Ustaw ją na taki poziom, aby przy danej prędkości, z którą się poruszasz, nie było za głośno lub za cicho. Metoda pròb i błędów.

Funkcja GALA działa bez mikrofonów, nie są one do tej funkcji potrzebne. Radio dostaje sygnał prędkości i na podstawie tego sygnału podwyższa lub pomniejsza automatycznie głośność.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...