Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sterownik 5F 2 błędy 03276 i 00862.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaki kolor miała wtyczka anteny,  którą wypiąłeś i na jej miejsce wpiąłeś nową?

Nawigacja działa normalnie?

 

Opublikowano
  • Autor

Oba niebieskie

Opublikowano

Nawigacja działa?

Opublikowano
  • Autor

tak działa.Widzi 7 satelit

Opublikowano

Może jest to stary błąd? Da się wykasować? Powraca?

Opublikowano
  • Autor

Po skasowaniu i ponownym zeskanowaniu ten bład jest dalej.

Opublikowano

Hmm.. dziwna sprawa. Skoro navi normalnie działa nie przejmowałbym się tym. Być może nowa antena ma inną rezystancję niż ori co powoduje wyrzucenie błędu. 

Opublikowano

Jesteś pewny, że wykasowałeś błąd? Na tym autoscanie, który wrzuciłeś jest przy błędzie stępel czasowy z 29.11.21 przy przebiegu 76498 km.  Na tym autoscanie z 15.01.22 masz przebieg 78500km. Wejdż w sterownik 5F i skasuj błąd następnie wykonaj autoscan i go tu wrzuć.

  • 2 lata później...
Opublikowano

Witam, mam podobny problem, mam błąd 00862, GPS się pogubił, sprawdziłem w zielonym menu i GPS gubił cały czas zasięg, kupiłem nową oryginalną antenę, wymieniłem, GPS działa, satelity widzi w zielonym menu, ale błędu nie da się skasować, co ciekawe częstotliwość błędu jest 1, pojeżdżę parę dni i dalej jest 1. Skasuje błąd, włączę skan i błąd się pojawia taki sam z datą momentu skanowania i częstotliwością błędu 1.

Czy ktoś ma pomysł jak to ugryźć?

Ja wiem że mógłbym tak jeździć skoro wszystko działa, ale mnie to męczy...

 

 

 

 

20240725_205700.jpg

Opublikowano

Klon

Opublikowano
7 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

Klon

Tak.....? 

Mam jakiegoś nowego który ma najnowszą wersję softu i może być podłączony do internetu, oraz mam starą wersję na której wszystko robiłem i wszystko działało dobrze. Na obu jest ten sam problem

Edytowane przez Waldi_82

Opublikowano

To nie było pytanie tylko stwierdzenie. Nie da się skasować bo to klon.

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
14 minut temu, Muskel1 napisał(a):

To nie było pytanie tylko stwierdzenie. Nie da się skasować bo to klon.

Jesteś pewny, spotkałeś się z taką sytuacją? Jak dotąd wszystko działało dobrze w tym moim vcds

Opublikowano

Spotkałem się z wieloma sytuacjami gdzie klony nie potrafiły skasować błędów czy zmienić adaptacji czy kodowanń. Podepnij pod oryginał i spróbuj skasować.

Opublikowano

Dzisiaj z tym walczyłem i okazało się że źle podłączyłem przewód antenowy do mmi, poprawiłem to i błąd udało się skasować... Więc pełen sukces... Klon jak na razie daje radę...??

Opublikowano

Radość będzie do momentu aż uwalisz jakiś sterownik?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.