Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy olej do automatycznej skrzyni biegów


grzesiek25lub

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, grzesiek25lub napisał:

Oddałem specjalnie do mechanika który zajmuje się skrzyniami w Lublinie "Piekarz"  szefa już nie było tylko jak wróciłem z jazdy z mechanikiem tylko jakąś mało sympatyczna babka zadzwoniłem i powiedziałem że pierwszy raz spotkałem się z takim cennikiem za taką usługę i jaki jest koszt roboczogodziny to powiedział że raz dłużej schodzi sie z diagnoza a raz krócej a cennik maja ten sam za diagnozę i powiedziałem jaka diagnoza to tylko przypuszczenia to powiedział że mechanik ma kilku letnie doświadczenie ? taki zły wyjechałem 150zl. Psu w du... I co mam mu uwierzyć że trzeba reperować całą skrzynie za 10000-12000 tysięcy 

Niektórym poprzewracało się już kompletnie w d..ch:sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Muskel1 napisał:

Niektórym poprzewracało się już kompletnie w d..ch:sick3:

To już jest chamstwo i cwaniactwo teraz przed wszystkim trzeba sie pytać co i za ile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 na wiosne miałem akcje z jednym autem V8 z ameryki, nie mogłem dojsc usterki

podjechałem do jednego typa który robi amerykany zeby zerknął co i jak

podniosłem maskę, przyszedł, popatrzył, powiedział zebym zdjął jedną czesc i poszedł

myslałem ze poszedł po jakies urządzenie, za chwile wrócił i mówi zebym to poskładał i poszedł

czekam dwie czy trzy minuty i widzę że wsiada do swojego auta i odjeżdza

za chwile wychodzi jego pracownik i mówi ze mam zapłacic 100zł

patrzę na niego jak na debila i q...a nie wierze co do mnie mówi

pytam - za co ?

- za usługę ?

- jaką usługę ?

- zdjecie obudowy

- jakiej obudowy ?

- szef mi mówił ze sciągał obudowe

- to niech szef przyjdzie i mi to powie

- szef pojechał

- to dzwon do szefa

dzwoni.....

- szefie klient nie chce zapłacic za usługę, .......................................... ok, 

- mam zapłacic za poswiecony czas

- powiedz szefowi ze zmarnował mój czas i to własnie kosztowało go 100zł wiec jestesmy kwita

- dzwonie po policję !!!!

- dzwon !!!!! czekam na nich z niecierpliwoscią !!!!

poyebało niektórych :facepalm:

ja nigdy nie biore za diagnostykę, nawet komputerową a tutaj c...uj nic nie zrobił, nic !!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Piekarza na Hutniczej to nie pierwszy taki przypadek... To są ludzie co nie ogarniają  diagnostyki tylko wymieniana części po kolei aż się uda.. raz mu się uda trafic na ślepo to zrobi a tak to wymienia bez sensu. Dobre 5 lat temu robił mi klimatyzacje i zostawiłem u niego ponad 1800zl i dalej nie działała a później głupie tłumaczenie że tak ma być że klima ledwo chłodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maciek94 napisał:

Jeśli chodzi o Piekarza na Hutniczej to nie pierwszy taki przypadek... To są ludzie co nie ogarniają  diagnostyki tylko wymieniana części po kolei aż się uda.. raz mu się uda trafic na ślepo to zrobi a tak to wymienia bez sensu. Dobre 5 lat temu robił mi klimatyzacje i zostawiłem u niego ponad 1800zl i dalej nie działała a później głupie tłumaczenie że tak ma być że klima ledwo chłodzi.

Powiedziałem sobie że komentarz mu wystawie na wszystkich możliwych stronach pojechałem do niego bo miałem blisko i myślałem że faktycznie zna się przez telefon opowiadał mi co on nie sprawdzi masakra warsztat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisz na cwela, nastepnym razem 100 razy sie zastanowi

sam jestem mechanikiem ale takie sqrwysyństwo trzeba pietnowac

bo przez to cała branza ma przechlapane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to się zawsze dziwię że takim ludziom  chce się w taki sposób prowadzić warsztat..no ale zawsze mówię że Ci co tak naliczają za byle co to są świadomi że nic nie potrafią i klient nigdy już nie wróci to daje ceny z kosmosu...  Opinia się niesie ale niestety jest dużo nieświadomych ludzi i niestety część trafi do niego.. Ogólnie to jest chłop co zajmował się jako jeden z  pierwszych klimatyzacja w Lublinie  a gdzie mu do naprawy skrzyń jak od tyłu lat nawet klimatyzacji nie potrafi naprawić.. Śliski typ co ma tylko gadane i nic poza tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko raz w życiu zapłaciłem za diagnostykę, gdzie Panowie musieli odkręcać przewody przy sprężarce klimatyzacji, wcześniej podnieść auto na podnośniku i odkręcić osłonę pod silnikiem, na koniec wszystko poskładać. Kwota miała być odliczona po naprawie klimatyzacji przez ten warsztat. Z racji tego, że nie pojechałem do Nich na naprawę to zapłaciłem i zapomniałem.

Wg mnie, w takim przypadku to uczciwe podejście warsztatu do klienta, coś tam musieli zrobić a nie pogadać albo przejechać się z klientem i wziąć 150 zł do kieszeni.

@grzesiek25lubparagon chociaż dostałeś?

Edytowane przez pelonek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak jade gdziekolwiek na jakąkolwiek naprawe to od razu mówie ze płacę za skutecznosc a nie za ich robote

wiec mają jeszcze czas zeby sie zastanowic bo jak spie....lą to beda miec przej...ne :decayed:

jeden zyebał i do dzisiaj wisi na nim komornik :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, pelonek1 napisał:

Tylko raz w życiu zapłaciłem za diagnostykę, gdzie Panowie musieli odkręcać przewody przy sprężarce klimatyzacji, wcześniej podnieść auto na podnośniku i odkręcić osłonę pod silnikiem, na koniec wszystko poskładać. Kwota miała być odliczona po naprawie klimatyzacji przez ten warsztat. Z racji tego, że nie pojechałem do Nich na naprawę to zapłaciłem i zapomniałem.

Wg mnie, w takim przypadku to uczciwe podejście warsztatu do klienta, coś tam musieli zrobić a nie pogadać albo przejechać się z klientem i wziąć 150 zł do kieszeni.

@grzesiek25lubparagon chociaż dostałeś?

Myślała że dam kase i pójdę bez paragonu a specjalnie powiedziałem że chce paragon jeszcze kasa jej nie działała ale czekałem aż mi go da

Edytowane przez grzesiek25lub
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Dev napisał:

ja jak jade gdziekolwiek na jakąkolwiek naprawe to od razu mówie ze płacę za skutecznosc a nie za ich robote

wiec mają jeszcze czas zeby sie zastanowic bo jak spie....lą to beda miec przej...ne :decayed:

jeden zyebał i do dzisiaj wisi na nim komornik :polew:

Powiedziałem pierwszy i ostatni raz takie coś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...