Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ile moge zawołać za moja b5 ze stukajaca szklanka


TheRysieG

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano, musze sprzedac moja b5 i nie wiem ile za nią wołać. Stuka w niej szklanka ponieważ jest wytarte gniazdo, pojawiło się to dopiero po wymianie rozrządu tył i wyczyszczeniu jej z nagaru.

Jest to A4 B5 125km 1.8 ARG Sedan 2000r, 260000nalotu oryginalnie. Gaz z 2021 zenit blue box, wymieniony został 500km temu rozrząd tył i przód, został uszczelniony cały silnik 0 wycieków, wymienione 2tys km temu cale zawieszenie przód, wszystkie paski nowe, nowy tlumik środkowy oraz końcowy(przelotowy/basowy), pompa paliwa, nowe klocki hamulcowe przód tył,i pare dupereli jak wiatrak klimatyzacji czujnik wody, świece, wrzucona tuba i wzmacniacz 900w itp.

Auto pali na strzała nie ważne czy jest -20 czy +20 nawet po tygodniowym staniu, obroty nie falują, lakier oryginał, 0 szpachli, 0 odprysków,0 rdzy, dosłownie na całym aucie są może ze 3 ryski.

Myślicie że dał by ktoś za to przynajmniej 3k z stukajaca szklanka ?

Edytowane przez TheRysieG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zależy jaki stan blacharski. Wstaw jakieś zdjęcia i lokalizację, to może akurat ktoś poszukuje czegoś taniego na dojazdy do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, TheRysieG się dopiero zarejestrował i ogłoszenia pewnie dodać nie może i w taki sposób próbuje upłynnić tu swój sprzęt :facepalm: bo założył temat tuż po rejestracji - przypadek? Nie sądzę by tylko po to się na forum rejestrował.

Edytowane przez Pieterb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, TheRysieG napisał:

Myślicie że dał by ktoś za to przynajmniej 3k z stukajaca szklanka ?

Myślimy, że powinieneś wystawić ogłoszenie na olx lub oto oto i już byś wiedział czy jest zainteresowanie :yes2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...