Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak rozpoznać czy Xenon jest skrętny ?


_barti_

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Muskel1 napisał(a):

8BF - auto wyjechało z fabryki, tak jak kolega @Dev napisał, z lampami halogenowymi dla ruchu lewostronnego (anglik).

Skoro masz teraz bixenony, to ktoś je tam (nieudolnie) wstawił, skoro nie działają jak należy.

 

No właśnie dziwny temat mam z ta nalepka bo pisze ze silnik BMK jest w niej a prawdopodobnie  ASB  w dowodzie również wychodzi np ze silnik asb 171KW, auto tez jest z końcówki 2006 r to by pasowało ze ASB, auto kupowałem od znajomego i wszystkie części zamawiane były pod asb i wszystko pasowało, tak samo dziwne mi to z tymi zwykłymi lampami halogenowymi z fabryki tym bardziej ze jest dość dobrze wyposażenie min dociągi drzwi, klapa elektryczne pdc przód tył plus kamera, s linę , pneumatyka  itp itd także już sam nie wiem o co chodzi z nią, wyskakuje tez błąd na wyswietlaczu „adaptive light defective”  próbuje te auto powoli ogarnąć ale już mi ręce zaczynaja opadać 

Edytowane przez wujekkokos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównaj VIN z wlepki z VINem pod przednią szybą i z VINem pokazanym na komputerze diadnostycznym po podpięciu do auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...