Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na jaki przyrost mozna liczyc ??

jak nic wiecej nie grzebnie to ~130km
Dokładnie żałować nie będziesz ją mam u siebie 0.205 i na nich wyszło 128KM na więcej już turbo nie pozwala (za mało powietrza)

By HTC Desire 820

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 145,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

licze na ok 130, z tym ze nie wiem co zrobic z kompem, stary komp jest z koncowka F czyli z 2barowym map sensorem, musze sprawdzic jaka mam koncowke teraz w kompie ktory mam na aucie bo jak by byl AF (chyba) to tam jest 2,5 bara map sensor to by mogl zostac ale jak jest 2 to moze lepiej zmienic przed grzebaniem?

Opublikowano

licze na ok 130, z tym ze nie wiem co zrobic z kompem, stary komp jest z koncowka F czyli z 2barowym map sensorem, musze sprawdzic jaka mam koncowke teraz w kompie ktory mam na aucie bo jak by byl AF (chyba) to tam jest 2,5 bara map sensor to by mogl zostac ale jak jest 2 to moze lepiej zmienic przed grzebaniem?

mapsensor jesli tak jest jak piszesz to zmień przed strojeniem

Opublikowano
  • Autor

A z czeg komp 16 podchodzi p&P do 1z? Ahh ahu?

Opublikowano

Ja u siebie w zetorze mam kompa 16bit o nr: 028 906 021 GM i wszystko śmiga bez problemu

By HTC Desire 820

Opublikowano

AHU, ale numer niewiem jaki tam trzeba

Opublikowano
  • Autor

Ja u siebie w zetorze mam kompa 16bit o nr: 028 906 021 GM i wszystko śmiga bez problemu

By HTC Desire 820

wychodzi z googli ze to wlasnie od AHU, dzieki za info, bede szukal

Opublikowano

Ja u siebie w zetorze mam kompa 16bit o nr: 028 906 021 GM i wszystko śmiga bez problemu

By HTC Desire 820

wychodzi z googli ze to wlasnie od AHU, dzieki za info, bede szukal
Nie ma za co a jaki masz nr steriwnika w tym momencie ??

By HTC Desire 820

Opublikowano

Super to wszystko Tobie wyszło,gratuluję zapięcia,kupa roboty,aż dziw,że nie pokusiles się na 2din i wymianę kierownicy ale to taka moja skromna uwaga,rzecz gustu.pozdro i jeszcze raz BRAWO!

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Ja u siebie w zetorze mam kompa 16bit o nr: 028 906 021 GM i wszystko śmiga bez problemu

By HTC Desire 820

wychodzi z googli ze to wlasnie od AHU, dzieki za info, bede szukal
Nie ma za co a jaki masz nr steriwnika w tym momencie ??

By HTC Desire 820

wlasnie musze sprawdzic, napewno jest w plastiku

falga jutro rano idzie do malowania mam juz ja przygotowana :) takze pod wieczor powinna byc juz na aucie:)

Super to wszystko Tobie wyszło,gratuluję zapięcia,kupa roboty,aż dziw,że nie pokusiles się na 2din i wymianę kierownicy ale to taka moja skromna uwaga,rzecz gustu.pozdro i jeszcze raz BRAWO!

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

dzieki, ogolnie 2din moze kiedys, kiera napewno nie bedzie zmieniona :)

Opublikowano

:kox:

Opublikowano

Spoko jak chcesz to na pw mogę ci wysłać nr tel do mojego magika od elektroniki w aucie to może on ci coś dobierze ze swojej skarbnicy :)

By HTC Desire 820

Opublikowano
  • Autor

jak to nie poroblem to podrzuc :)

Opublikowano

Pw poleciało

By HTC Desire 820

Opublikowano

A z czeg komp 16 podchodzi p&P do 1z? Ahh ahu?

Albo pierwsze AFN. Szukaj ECU w aluminiowej obudowie na jedną wtyczkę, te są 16 bit.

Opublikowano
  • Autor

:thumbup1:


taki maly prezecik :)

20160929_135954_zpshuoeh2n4.jpg


Ilawa foto by kaFarrr

qlyaTNbj_zpsivnacwjb.jpg

klKkvLFQ_zps7l1ybqyu.jpg

Opublikowano

eh slina az cieknie ;)

Opublikowano

co tu duzo mowic czerwone jest piekne :D

Opublikowano

Na ostatnim zdjęciu wygląda jakby samochód był w kolorze fuksji :-)

Opublikowano
  • Autor

:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.