Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jakie wymiary fmica?

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 145,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, RasAugii napisał:

jakie wymiary fmica?

550x140x65

Opublikowano
  • Autor
W dniu 19.10.2017 o 08:54, przemciotorun napisał:

Narazie tylko to

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
 

zartowalem :) wlasnie przyszla paka od Kowiego

a po za tym...

DSC_0197.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

zima on board. :)

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

dawno mnie tu nie bylo :) 

 

auto jezdzi ma sie calkiem dobrze :) niedawno wrocilo z wakacji jakies 2500km 

 

20190808-142859.jpg

 

Edytowane przez przemciotorun

Opublikowano

Jedyne które się wyróżnia od pozostałych :D 

Opublikowano

Wystroiłeś?

Opublikowano
  • Autor

164/320, ale mam problem z turbem, i narazie jezdze na 1 barze doladowania, a docelowo ma byc 1,2. 

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

turbo ogarniete, dmucha jak powinno ale nie ma czasu jechac na korekte....  ogolnie auto ma sie dobrze :)

 

co sie zmienilo.... w sumie to nie duzo, 

naprawilem radio bo byl problem z procesorem dzwieku

zrobilem dostawke do cup holdera bo nie szlo w niego wstawic malych puszek

20191023-173730.jpg

20191023-173744.jpg

wygluszylem tylna polke bo czasami cos potrafilo zadzwonic....

20191226-132122.jpg

i udalo sie wyrzezbic monitorek do kamery cofania w daszku

20200112-084848.jpg

wylecial tez na moment air z przodu, bo po 5 latach  przyszedl czas na wymiane uszczelnienia :)

 

 

Opublikowano

genialny ten ekranik do kamery w daszku :decayed: z czego ogarnąłeś wyświetlacz, bo myślałem żeby coś podobnego żonie zrobić, ale jakoś brakowało mi pomysłu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jakis najtansz ekran z allegro, nie chcialem duzo kasy wydawac bo niewiedzialem co z tego bedzie

  • 2 lata później...
Opublikowano

Dzieje sie tu coś jeszcze?:naughty:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

20220606_135919.thumb.jpg.01f5800db9413591d8087dad663d1298.jpg20220606_135923.thumb.jpg.56f12aaf2b1fd5fed13681d9493eefe6.jpg

Opublikowano

Na części sprzedajesz :D :decayed: ??

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

audi-2023.jpg

Opublikowano

Przemo podziwiam dalszy zapał w grzebaniu :D Wygląda zjawiskowo :slina:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

zeby nie bylo ze nic sie nie dzieje - zalozylem zimowki :)

 

ogolnie ogarnalem pare rzeczy:

*wymienlem tuleje tylnej belki

*wyczyscilem i zakonserwowalem belke

*zmienilem klocki z tylu

*tylne tarcze poszly do przetoczenia bo przez to ze auto malo jezdzi wygladaly tak sobie...

ogarnalem pare rzeczy w srodku:

*naprawilem buuzera w liczniku

*wymienilem boczek pasazera bo przy zakladaniu w satym zrobilem dziure

*wymienilem przednie glosniki bose na sprawne bose :)

 

zostalo mi do ogarniecia pompka od centralnego bo auto czasami nie chce sie otworzyc z pilota...

 

musze tez ogarnac rygle dzwi ma moze kros jakis pomysl co  z nimi zrobic to teraz mam wypolerowane i na chwile wygladaja ok ale po krotkim czasie zaczyna wylazic rudy... lakier nic nie daje...

 

 

 

 

received_307817025303811.jpeg

Opublikowano
9 godzin temu, przemciotorun napisał(a):

zeby nie bylo ze nic sie nie dzieje - zalozylem zimowki :)

 

ogolnie ogarnalem pare rzeczy:

*wymienlem tuleje tylnej belki

*wyczyscilem i zakonserwowalem belke

*zmienilem klocki z tylu

*tylne tarcze poszly do przetoczenia bo przez to ze auto malo jezdzi wygladaly tak sobie...

ogarnalem pare rzeczy w srodku:

*naprawilem buuzera w liczniku

*wymienilem boczek pasazera bo przy zakladaniu w satym zrobilem dziure

*wymienilem przednie glosniki bose na sprawne bose :)

 

zostalo mi do ogarniecia pompka od centralnego bo auto czasami nie chce sie otworzyc z pilota...

 

musze tez ogarnac rygle dzwi ma moze kros jakis pomysl co  z nimi zrobic to teraz mam wypolerowane i na chwile wygladaja ok ale po krotkim czasie zaczyna wylazic rudy... lakier nic nie daje...

 

 

 

 

received_307817025303811.jpeg

Oddaj do niklowania albo do białego ocynku. Albo wypolerować i zabezpieczyć klarem proszkowo

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 10.11.2023 o 20:28, mu0dy napisał(a):

Oddaj do niklowania albo do białego ocynku. Albo wypolerować i zabezpieczyć klarem proszkowo

Ja kupiłem z audi a3 takie ładne, jakby chrom,nikiel i od razu to lepiej wygląda. A pasuje normalnie 

Opublikowano

Such a nice car , you took care of it , countless happy kilometers with it .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.