Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dziwnie hamuje

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mianowicie problem polega na tym że auto podczas gwałtownego hamowania potrafi rzucić w prawo i zauważyłem jeszcze że podczas skręcania na zaśnieżonej drodze po naciśnięciu hamulca zaczyna zarzucać tył, czy to normalne zachowanie?

Dodam że abs się włącza 

 

Opublikowano

Do sprawdzenia zawieszenie, luzy na dolnym wahaczu dają taki efekt, jak skręt auta w prawo lub lewo, zależnie od tegoż która strona zużyta. Co do zarzucania samochodem.. bez hamowania w zakręcie zarzuci tyłem, tego chyba tłumaczyć nie trzeba..

Opublikowano

jedz na stacje diagnostyczna na rolki i szarpaki

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Langista napisał:

Do sprawdzenia zawieszenie, luzy na dolnym wahaczu dają taki efekt, jak skręt auta w prawo lub lewo, zależnie od tegoż która strona zużyta. Co do zarzucania samochodem.. bez hamowania w zakręcie zarzuci tyłem, tego chyba tłumaczyć nie trzeba..

Tak tylko mi chodzi przy małej prędkości że po wciśnięciu hamulca tyl ucieka, mam rozumieć że to normalne ?

Opublikowano
  • Autor
31 minut temu, Dev napisał:

jedz na stacje diagnostyczna na rolki i szarpaki

Sprawdzałem niedawno na przeglądzie i zawieszenie nie wykazuje luzów. 

Opublikowano
1 minutę temu, zaku2_88 napisał:

Tak tylko mi chodzi przy małej prędkości że po wciśnięciu hamulca tyl ucieka, mam rozumieć że to normalne ?

Nie jest to normalne.

Opublikowano
  • Autor

Kumpel zrobił mi test pompy ABS tzn czy te zaworki działają w każdej sekcji koła i wydaje się być wporzadku 

Opublikowano

brak związku

Opublikowano
  • Autor

A czy wymiana klocków miesiąc temu mogła mieć na to wpływ ?

Opublikowano

bardzo mozliwe

Opublikowano
  • Autor

A co mogło się przypuszczalnie podziać ?

Opublikowano

Źle odpowietrzony układ i jedno koło hamuje mocniej od drugiego.

3 godziny temu, pelonek1 napisał:

Nie jest to normalne.

Wcześniej napisał, że w zakręcie mu zarzuca, nie na prostej drodze..

Opublikowano
  • Autor

Ale nie były odpinane przewody hamulcowe podczas wymiany. To chyba nie trzeba odpowietrzacz 

Opublikowano

Po każdej wymianie klocków hamulcowych należy odpowietrzyć układ. 

Opublikowano
  • Autor

Trzeba spróbować 

Opublikowano
W dniu 31.01.2022 o 07:09, Langista napisał:

Po każdej wymianie klocków hamulcowych należy odpowietrzyć układ. 

raczej wymienic płyn

Opublikowano

Uznałem to za oczywistość ?

Opublikowano
  • Autor

Płyn wymieniony układ odpowietrzony ale nic to nie dało. 

Opublikowano

i nic nie da, trzeba szukac gdzie indziej przyczyny

Opublikowano
2 godziny temu, zaku2_88 napisał:

Płyn wymieniony układ odpowietrzony ale nic to nie dało. 

Zajedź na skp, zapłać 20 zł i sprawdź, z którym kołem jest problem. Jeżeli hamowanie będzie ok, to wina gdzieś w zawieszeniu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.