Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 1.9 tdi avf 130 słaba seria / słaby chip

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 

 

 

 

Edytowane przez Alik87

Opublikowano

Ale, ze jak wyszła słaba seria i mimo to postanowiłeś zrobić program ? ? ? 

Ten co robi program powinien Ci zdiagnozować auto... 

Czyli na start komplet logów statycznych i dynamicznych...

Opublikowano
  • Autor
W dniu 5.02.2022 o 16:09, kamil-vag napisał:

Ale, ze jak wyszła słaba seria i mimo to postanowiłeś zrobić program ? ? ? 

Ten co robi program powinien Ci zdiagnozować auto... 

Czyli na start komplet logów statycznych i 

Edytowane przez Alik87

Opublikowano
Teraz, Alik87 napisał:

Dostałem informacje że pompki, zawór n75 lub turbo do sprawdzenia. 

Czyli pewnie było niedoładowanie... zrób logi jak masz vcds'a wrzuć tu i będziemy myśleć co dalej... 

Tyle, że do diagnozy to najlepiej jak jest seria :P bo teraz to kto wie co tam za twórczość jest w ECU zrobiona hehe

Opublikowano
  • Autor
W dniu 5.02.2022 o 16:22, kamil-vag napisał:

Czyli pewnie było niedoładowanie... zrób logi jak masz vcds'a wrzuć tu i będziemy myśleć co dalej... 

Tyle, że do diagnozy to najlepiej jak jest seria :P bo teraz to kto wie co tam za twórczość jest w ECU 

Edytowane przez Alik87

Opublikowano

Wtryski bym wyjął i dał na maszynę do ich sprawdzenia, bo korekty to jedno a stan faktyczny to drugie. 
Mi na przykład moc wyszła większa niż fabryczna ale za to moment był jak w AWX, po mapie wszystko się zgadza...

Opublikowano
  • Autor
W dniu 6.02.2022 o 19:17, Ivanek napisał:

Wtryski bym wyjął i dał na maszynę do ich sprawdzenia, bo korekty to jedno a stan faktyczny to drugie. 
Mi na przykład moc wyszła większa niż fabryczna ale za to moment był jak w AWX, po mapie wszystko 

Edytowane przez Alik87

Opublikowano

Bezsensu to uparcie 

Opublikowano
  • Autor
23 godziny temu, Ivanek napisał:

Bezsensu to 

Edytowane przez Alik87

Opublikowano
  • Autor

Mixol załatwił sprawę. Korekty wracają do normy,  zrobię jeszcze pare tysięcy i zerknę na logi/korekty wtrysków 

Opublikowano

Mixol raczej średnio się nadaje jako dodatek... są dużo lepsze. A najlepiej trzeba było zrobić LM Spulung na króki obieg i dopiero potem dodać 2T do oleju...

Opublikowano
  • Autor
37 minut temu, kamil-vag napisał:

Mixol raczej średnio się nadaje jako dodatek... są dużo lepsze. A najlepiej trzeba było zrobić LM Spulung na króki obieg i dopiero potem dodać 2T do oleju...

Zgadza się, ale mixol jako jeden z nie licznych ma bardzo małą temperaturę zapłonu i tu jako środek smarniczy i mieszalność ma na dużym poziomie. 
     To na krótki obieg brzmi ciekawie. LM spulung również poszukam.

Edytowane przez Alik87

Opublikowano

Kamilowi chodziło o to, że są lepsze od Mixol'a oleje 2T polecane do tego celu/jako dodatek.

Opublikowano
55 minut temu, staniek napisał:

Kamilowi chodziło o to, że są lepsze od Mixol'a oleje 2T polecane do tego celu/jako dodatek.

Dokładnie ;)

Opublikowano
  • Autor

Rozumiem, jaki zatem jest polecany przez was? Nie zamierzam robić dawek szokujących, ale raz na jakiś czas setkę lub dwie na bak nie zaszkodzi.

Opublikowano

Na forum Toyoty (o ile dobrze pamiętam)  był/jest fajny wątek właśnie o olejach 2t i   było tam zestawienie najlepszych olei do tego celu.

Ja leję Mannol'a 2-Takt Plus semisynthetic bo łatwo dostępny i był wysoko w zestawieniu.

Ogólnie nie lejemy minerałów i syntetyków.

Kamil też może coś doradzi bo jest zorientowany w temacie  ;)

Opublikowano
6 minut temu, staniek napisał:

Na forum Toyoty (o ile dobrze pamiętam)  był/jest fajny wątek właśnie o olejach 2t i   było tam zestawienie najlepszych olei do tego celu.

Ja leję Mannol'a 2-Takt Plus semisynthetic bo łatwo dostępny i był wysoko w zestawieniu.

Ogólnie nie lejemy minerałów i syntetyków.

Kamil też może coś doradzi bo jest zorientowany w temacie  ;)

Jaki jest cel stosowania oleju 2T do baku?

Opublikowano

Czyści i smaruje. 

 

Opublikowano

dokładnie, półsyntetyczny musi być, czyści i smaruje, ja używam Valvoline Scooter 2T ? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.