Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rnse brak komunikacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

0413715  kier multi

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, morelo napisał:

0413715  kier multi

Powiedz mi jeszcze co to jest ta podstawa diagnosryczna bo według tej rozpiski masz

0xxxxxx to jest Audi 

x4xxxxx to jest A4 carbrio

xx1xxxx to jest diagnostyka głośnika tylko cabrio

xxx3xxx Charakterystyka dźwięku cabrio

xxxx7xx podstawa diagnostyczna (co to jest) 

xxxxx1x domyślnie ale jest taka opcja jak wyjście Aux, czy to trzeba aktywować przy zewnętrznym bluetooth? Jeżeli tak to które bo są 2

xxxxxx5 kierownica, czy jak zamontuje zewnętrzny bluetooth to może dać zmieniarkę? 

WWW.A3-CLUB.NET

poniżej zamieszczam kodowanie przez VCDS/sprawdzone dla RNS-E w przypadku montowania RNS-E do aut...

 

Edytowane przez DamianPogoda

Opublikowano

To złe tłumaczenie - ta 7 dotyczy telefonu z funkcjonalnością komfort ( moduł bluetooth high ) , ty nie masz więc tam dajesz 1 

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Banan napisał:

To złe tłumaczenie - ta 7 dotyczy telefonu z funkcjonalnością komfort ( moduł bluetooth high ) , ty nie masz więc tam dajesz 1 

Dziękuje, właśnie zamontowałem bluetooth ale nie mogę aktywować wyjścia Aux bo mam jakąś stara wersję softu, chyba 330. Czekam na spolszczenie to chyba przy okazji będzie z nowym softem? 

Opublikowano

Tak powinien być update. 

Co do bluetooth to co kupiłeś? 

 

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, Banan napisał:

Tak powinien być update. 

Co do bluetooth to co kupiłeś? 

 

Takie cudo z mikrofonem 

ALLEGRO.PL

 

Opublikowano

Czyli wpinasz w AUX -  to tak pisałeś  musisz aktywować , zmieniarki nie kodujesz.

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję wszystkim za pomoc, mam nadzieję że jak przyjdą nowe mapy i spolszczenie to wszystko będzie śmigać jak trzeba. Zakupiłem sobie jeszcze jednego rnse za 280 z wadą wyświetlacza i bez kodu. Będę miał się czym bawić a i na części się przyda jak coś się uszkodzi w moim. Zerknę do środka i zobaczę czy da się coś poprawić w torze audio kiedyś się bawiłem w modyfikacje wzmacniaczy i cd 

Opublikowano
  • Autor

Czy ktoś wie ile rodzajów głośników było montowanych do a4 b6 cabrio? Jakie oryginalnie były montowane głośniki do Rnse? Wiem że Bose ale może jeszcze jakieś inne? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.