Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 2.0 TDI 215KM


ivan1977

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Prezes_ATNT napisał:

Ile cali felgi pakujesz? 

Ciekawie się zaczyna, będę obserwował. U mnie też Piano Black wlatuje do środka z pewnym dodatkiem :D

Standard 19 cali jak na moje to i to jest mało do B8 powinno wpaść 20 ale tu już wydatki większe i trzeba było pójść na kompromis z żoną po za tym felgi kupione za bezcen tylko wymagały mojej pracy i trochę farby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi i opony czekają na montaż, z racji wolnej soboty wpadły pedały z podstopnicą i lampki w kieszeniach drzwi nadal szukam zacisków 345mm ceny porażają  jeżeli nie znajdę nic w normalnej cenie wleci 320mm po regeneracji i malowaniu 

4E4D0891-675B-4DC9-9373-78FA531BF8E7.jpeg

892A8F9D-7B60-4BEE-B777-8C1270E13764.jpeg

7E9A15CA-2EB1-4D19-BC48-373AA8EBBFED.jpeg

7BC41150-461C-4B73-A1A7-8FCAAA2A1D61.jpeg

FB2F79E5-9F33-4E53-A1DB-751E1B558C4D.jpeg

E62C179D-50E0-47D1-9977-643C77AAF41C.jpeg

79F0C582-A4D7-449D-9646-3B302EAC6141.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem.... Ceny 345 nie zmieniają się od 4-5ciu lat. Za ile chcesz to kupić ? Mam kilka zestawów, chociaż na Twoim miejscu brałbym 356

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że się nie zmieniają jak na moje nic nie usprawiedliwia ceny ok 2000 zł za przednie zaciski do regeneracji do powiedzmy sobie szczerze starego już co bądź auta +tarcze klocki i robi się nieźle gdzie jeszcze tył 

 

Edytowane przez ivan1977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ivan1977 napisał:

Wiem że się nie zmieniają jak na moje nic nie usprawiedliwia ceny ok 2000 zł za przednie zaciski do regeneracji do powiedzmy sobie szczerze starego już co bądź auta +tarcze klocki i robi się nieźle gdzie jeszcze tył 

Szukasz 4 tłoków ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie choć nie ukrywam ze 4 tłoki było by zacnie co masz aktualnie do sprzedaży ?

Edytowane przez ivan1977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, ivan1977 napisał:

Nie koniecznie choć nie ukrywam ze 4 tłoki było by zacnie co masz aktualnie do sprzedaży ?

Co chcesz...

Na przód: 320, 320 Brembo, 345 Q5, 345brembo, 356 Ate, 380 Ate i 400 Akebono

I na tył: 330 I 356

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dev napisał:

Co chcesz...

Na przód: 320, 320 Brembo, 345 Q5, 345brembo, 356 Ate, 380 Ate i 400 Akebono

I na tył: 330 I 356

Możesz na priv przesłać cenę za 345 Q5 przód i tył 330 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ivan1977 napisał:

Możesz na priv przesłać cenę za 345 Q5 przód i tył 330 

nie ma jednej ceny, wszystko zalezy od tego jakie beda uzyte czesci do danego setupu

jakie klocki, jakie tarcze itd itp

W Twoim przypadku koszt zaczyna sie od ok 3300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja myślę że albo 356 albo 4 tłok 345 brembo przód i tył do tego 330 mm 

Bo jak tył 356mm to przód już musi być 380 z sq5 czy D4 . I już felgi 19" lato zima

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

345 a 356 to dwa różne światy

Coś na zasadzie starej historii 312 vs. 320

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, karolek_ust napisał:

No ja myślę że albo 356 albo 4 tłok 345 brembo przód i tył do tego 330 mm 

Bo jak tył 356mm to przód już musi być 380 z sq5 czy D4 . I już felgi 19" lato zima

 

 

Felgi są 19” 2 komplety także nie problem

23 godziny temu, Dev napisał:

345 a 356 to dwa różne światy

Coś na zasadzie starej historii 312 vs. 320

Chyba 356mm przerost formy nad treścią tak mi się wydaje po za tym autem porusza się żona i niekiedy córka obydwie nigdy nie narzekały na hamulce pomimo ze teraz siedzi tam 314mm a obydwie nogę maja ciężką 

myślę że 345 w zupełności wystarczy jak na tą budę i moc 

356mm siedzi u mnie w A6 i dają radę z tą skorupą i mocą 

320mm też mam sprawdzone jak to hamuje i nie jest źle pomimo opini że to nie hamulce a spowalniacze 

Edytowane przez ivan1977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, ivan1977 napisał:

Felgi są 19” 2 komplety także nie problem

Chyba 356mm przerost formy nad treścią tak mi się wydaje po za tym autem porusza się żona i niekiedy córka obydwie nigdy nie narzekały na hamulce pomimo ze teraz siedzi tam 314 mm a obydwie nogę maja ciężką 

powiem Ci że męcząca jest już dla mnie pisanina na temat hamulców

dopóki ktos nie wsiadzie i sie przejedzie autem z własciwymi hamulcami nie zrozumie całej istoty problemu

hamulce nie służą do szybkiej jazdy, nigdy nie słuzyły, ale sa niezbedne do szybkiego zatrzymania auta, bez wzgledu na predkosc

seryjne hamulce w audi sa jakie są i  nie nalezą do takich z których warto brac przykład

dlatego trzeba je nieco "poprawic"

jak słysze ze auto ma super, hiper, zayebiste hamulce to proponuję choc raz rozpedzic to auto do maksymalnej predkosci a nastepnie wyhamowac je z maksymalną siłą do zera

gwarantuje ze po wytraceniu ok 40% predkosci auto juz nie ma hamulców, poniewaz pojemnosc cieplna tarcz jest zbyt mała, i gwałtownie osiągnieta

pytanie co sie dzieje z pozostałymi 60% predkosci ? czarna d...a, auto jest pociskiem nie doopanowania i zatrzymania

auto którym jezdzisz, lub Twoja żona to własnie taki pocisk na kołach z upośledzonym układem hamulcowym, i nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy 

Twoje auto wazy zatankowane, zapakowane plus 2 lub 3 osoby bez mała 2 tony

a te dwie tony trzeba "zmiescic" w tych czterem malutkich tarczach, jakie masz na aucie, ale to niestety jest niemozliwe 

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Dev napisał:

powiem Ci że męcząca jest już dla mnie pisanina na temat hamulców

dopóki ktos nie wsiadzie i sie przejedzie autem z własciwymi hamulcami nie zrozumie całej istoty problemu

hamulce nie służą do szybkiej jazdy, nigdy nie słuzyły, ale sa niezbedne do szybkiego zatrzymania auta, bez wzgledu na predkosc

seryjne hamulce w audi sa jakie są i  nie nalezą do takich z których warto brac przykład

dlatego trzeba je nieco "poprawic"

jak słysze ze auto ma super, hiper, zayebiste hamulce to proponuję choc raz rozpedzic to auto do maksymalnej predkosci a nastepnie wyhamowac je z maksymalną siłą do zera

gwarantuje ze po wytraceniu ok 40% predkosci auto juz nie ma hamulców, poniewaz pojemnosc cieplna tarcz jest zbyt mała, i gwałtownie osiągnieta

pytanie co sie dzieje z pozostałymi 60% predkosci ? czarna d...a, auto jest pociskiem nie doopanowania i zatrzymania

auto którym jezdzisz, lub Twoja żona to własnie taki pocisk na kołach z upośledzonym układem hamulcowym, i nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy 

Twoje auto wazy zatankowane, zapakowane plus 2 lub 3 osoby bez mała 2 tony

a te dwie tony trzeba "zmiescic" w tych czterem malutkich tarczach, jakie masz na aucie, ale to niestety jest niemozliwe 

Ok ja to rozumiem czyli powiedzmy 345 mm przód i tył 330mm nie dadzą rady ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje odczucie 345/330 dają już radę. Jest to już całkiem inna bajka niż seryjne hamulce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy i będzie czuć dużo lepiej . Seryjnie masz tak jak ja miałem 314mm przód , ja zmieniłem na 320mm na 4 tłok brembo i powiem ci tylko niby 6 mm ale różnica ogromną , sam teraz myślę nad czymś większym ale dla efektu wizualnego bardziej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ivan1977 napisał:

Ok ja to rozumiem czyli powiedzmy 345 mm przód i tył 330mm nie dadzą rady ?

Oczywiście że dadzą, ale jak dołożysz parę stówek to wrzucasz skuteczniejsze 356mm. W porównaniu z 345 to nie jest tylko 11mm na średnicy tarczy ale również 4mm na grubosci.

Jakie masz parametry felgi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, karolek_ust napisał:

Wystarczy i będzie czuć dużo lepiej . Seryjnie masz tak jak ja miałem 314mm przód , ja zmieniłem na 320mm na 4 tłok brembo i powiem ci tylko niby 6 mm ale różnica ogromną , sam teraz myślę nad czymś większym ale dla efektu wizualnego bardziej 

Plus 5mm na grubosci

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dev napisał:

Oczywiście że dadzą, ale jak dołożysz parę stówek to wrzucasz skuteczniejsze 356mm. W porównaniu z 345 to nie jest tylko 11mm na średnicy tarczy ale również 4mm na grubosci.

Jakie masz parametry felgi ?

8.5j 19” et 35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ivan1977 napisał:

8.5j 19” et 35

No to nie ma co się zastanawiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...