Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diagnostyka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć ma pytanie. Chce kupić jakiś kabel diagnostyczny. I pytanie co polecacie do własnego użytku, zastanawiam się między delphi, a vcds. Potrzebne mi w sumie to do mojego audi.

Opublikowano

Używam hex v2 z chin wszystko działa 

Opublikowano
  • Autor

kupiłem vcds hex v2. i czy też nie masz pomocnika kodowania, inaczej kodowanie długie?

 

Opublikowano
1 minutę temu, Patryk_audi napisał:

kupiłem vcds hex v2. i czy też nie masz pomocnika kodowania, inaczej kodowanie długie?

 

W aucie które to obsługuje działa. W B6/B7 nie nie ma czegoś takiego jak długie kodowanie.

Opublikowano
  • Autor

no to troche będzie zabawy z kodowaniem. Pewnie testu wskazówek itp. też się nie da w b7?

 

Opublikowano
Teraz, Patryk_audi napisał:

 Pewnie testu wskazówek itp. też się nie da w b7?

 

Da się jak vfiza kupisz za 700 zł :P

Opublikowano
  • Autor

nie no dla jednej fajnie wyglądającej funkcji to jednak zostanę przy moich zegarach

Opublikowano

Tak w ogóle to za dużo nie pokodujesz w B6/B7 :wink: Tak czy inaczej to podpowiedzi powinny Ci działać i za dużo nie powinieneś popsuć.

Na początek proponuję robić zdjęcia/notatki pierwotnych ustawień.

Opublikowano
4 minuty temu, Patryk_audi napisał:

nie no dla jednej fajnie wyglądającej funkcji to jednak zostanę przy moich zegarach

Tam jest dużo więcej przydatnych funkcji. Osobiście test zegarów mam wyłączony w B7 z vfizem bo nie działa tak jakbym chciał.

Edytowane przez pelonek1

Opublikowano
  • Autor
22 minuty temu, pelonek1 napisał:

Tak w ogóle to za dużo nie pokodujesz w B6/B7 :wink: Tak czy inaczej to podpowiedzi powinny Ci działać i za dużo nie powinieneś popsuć.

Na początek proponuję robić zdjęcia/notatki pierwotnych ustawień.

podpowiedzi są ale własnie mało bardzo

Opublikowano
11 godzin temu, pelonek1 napisał:

W aucie które to obsługuje działa. W B6/B7 nie nie ma czegoś takiego jak długie kodowanie.

Zdziwisz się,ale w jednym module jest ? co prawda 3 bajty długości tylko ma.

Opublikowano

Jezeli używasz polskiej wersji to podpowiedzi jest mało , w angielskiej nie ma tego problemu.

Edytowane przez Banan

Opublikowano
1 godzinę temu, pila24 napisał:

Zdziwisz się,ale w jednym module jest ? co prawda 3 bajty długości tylko ma.

W silniku chyba coś tam jest, tylko co tam kodować :wink:

Opublikowano
7 godzin temu, pelonek1 napisał:

W silniku chyba coś tam jest, tylko co tam kodować :wink:

W module komfortu.

Opublikowano
  • Autor

a powiecie mi co oznacza błąd 01826 - Czujnik kąta skrętu kierownicy (G85); napięcie zasilające zacisk 30

Opublikowano
  • Autor

i jeszcze ten

17511 - Zespół 1; sonda 1; obwód grzejny 
            P1103 - 008 - moc za mała - MIL zapalona

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.