Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B9 Avant 2018 2.0 TDI 190KM Quattro NERO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie zrobiłem zdjęcia, ale spotkałem ostatnio 20" wrzucone do B9tki z 1BA.  Wyglądała jak na szczudłach.

Opublikowano
  • Autor

MODzik :a4fan:  z inspiracji Muskel1

dzięki za materiały i porady, które publikujesz:thumbup1:

red.JPEG

Opublikowano

:thumbup1::hi:jakie ledy wstawiłeś? Białe czy czerwone?

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor
13 minut temu, Muskel1 napisał:

:thumbup1::hi:jakie ledy wstawiłeś? Białe czy czerwone?

białe

 

Opublikowano

Ja początkowo wstawiłem też białe ale wymieniłem na czerwone.

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Muskel1 napisał:

Ja początkowo wstawiłem też białe ale wymieniłem na czerwone.

nawet nie pomyślałem,  poszperam na allegro, na pewno sprzedają

Opublikowano
  • Autor

od czegoś trzeba zacząć...

dostarczone przez Siemiana:thumbup1: 

IMG_6834.JPEG

Opublikowano
10 godzin temu, pit07 napisał:

od czegoś trzeba zacząć...

dostarczone przez Siemiana:thumbup1: 

IMG_6834.JPEG

Złoto ile płaciłeś?

Opublikowano
  • Autor

400 z dostawą :a4fan:

to "biały kruk", szczególnie ten z literą F

 

Opublikowano

Za jedna?????

Opublikowano

Wiesz ze zderzak masz do zmiany?

Opublikowano
  • Autor

tak za tę jedną, szukałem wszędzie i nic nie było oprócz ASO za 650:wallbash:

o zderzaku wiem, musi być s-line

Opublikowano

Gratulacje nowej fury :)

Opublikowano
  • Autor
55 minut temu, wampir napisał:

Gratulacje nowej fury :)

dziękuję :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

na lato wejdzie "WITHE edition" B) listwy plus inne dodatki

na razie przymiarkiIMG_6947.thumb.JPEG.87aca33a244e78e0ba5e7fd2601fd3b2.JPEG

Edytowane przez pit07

Opublikowano

Trochę słabo :whistling:

Opublikowano
7 godzin temu, pit07 napisał:

na lato wejdzie WITHE edition B) listwy plus inne dodatki

na razie przymiarkiIMG_6947.thumb.JPEG.87aca33a244e78e0ba5e7fd2601fd3b2.JPEG

Jak już tak bardzo chcesz to lepiej srebrna satynka?

Opublikowano
  • Autor

:wink: wiadomo, że pójdzie na czarno, jeszcze nie wiem czy lakier czy folia

tak przymierzam czy te poliftowe listwy pasują, są trochę szersze, przynajmniej optycznie tak wygląda

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Listwy to podstawa. Te z polifta są fajniejsze bo mają to przetłoczenie. 
Skoro masz je luzem to dawaj do lakiernika. Nie baw się w oklejanie. U mnie poszło całe auto na dechroming wiec okleiłem przy okazji. 
Co do koloru listwy to zależy w którą stronę idziesz. Jeżeli dyfuzor będzie w satynie to środek listwy do przetłoczenia tak jak pisze kristof widziałbym w satynie a reszta pod kolor lakieru. Jeżeli idziesz w black to wszystko na czarno ?

A najlepiej pryśnij pod kolor lakieru a środek oklej pod kolor dyfuzora. W razie zmiany koncepcji zerwiesz folię ?

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, krystian3769 napisał:

Listwy to podstawa. Te z polifta są fajniejsze bo mają to przetłoczenie. 
Skoro masz je luzem to dawaj do lakiernika. Nie baw się w oklejanie. U mnie poszło całe auto na dechroming wiec okleiłem przy okazji. 
Co do koloru listwy to zależy w którą stronę idziesz. Jeżeli dyfuzor będzie w satynie to środek listwy do przetłoczenia tak jak pisze kristof widziałbym w satynie a reszta pod kolor lakieru. Jeżeli idziesz w black to wszystko na czarno ?

A najlepiej pryśnij pod kolor lakieru a środek oklej pod kolor dyfuzora. W razie zmiany koncepcji zerwiesz folię ?

listwy sam ogarnę, wodny papier i czarny lakier, ale raczej całe zrobię na czarno (najgorzej będzie z montażem)

listwa do dyfuzora jest chrom, ale nawet jak wyczyściłem to są rysy; nie chcę jej na czarno robić bo będzie za ciemno i chyba zrobię pod kolor letniej felgi, taki grafit

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.