Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rozmowa z serwisantem w KRK w Auto Special :P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po krotce chodzilo o nadmierne spalanie , falowanie obrotow itp ... rozmowa tyczy sie tylko spalania :) ( wszystko autentyk):

JA: No i wie Pan co bo cos mi duzo pali , tak mi sie wydaje.

SerwisMan: A ma Pan FIS??

JA: Tak.

SM: To ile panu srednia wychodzi i jaki to silnik??

JA: No teraz jest 19,4L / 100km, 2.4 V6 Quattro :P

SM: Ile??

JA: (chwila zastanowienia) noooo, 19,4!?

SM: Yyyy chyba pan zle popatrzyl , moze pan teraz wsiasc to samochodu??

Ja: Siedze wlasnie w aucie.

SM: To prosze znalezc opcje na FISie z takim koleczkiem z przekreslona kreska.

Ja: No mam i pisze 19,4.

SM: Ciiiiiszaaaaaa.....(w oddali slychac) :

- Andrzej , ile powinno palic 2.4 w A6??

-No tak normalka to gdzies 13-14 litrow, a co??

- Nie bo klient dzwoni i mowi ze mu pali 19 na 100.

- Ile??

- hehe no 19!!

- To cos ma pojebane w silniku!!

SM: Wie pan co najlepiej by bylo jak by pan przyjechal do serwisu , to bysmy mogli cos wywnioskowac , bo tak przez telefon to ciezko, co niezmienia faktu ze rzeczywiscie duzo panu pali.

Ja: No tez mi sie tak wydaje.

W oddali:

-Powiedz mu zeby gips sciagnal z nogi to bedzie mniej palic (hehehe)

Dalej to tylko umawianie sie na terminy itp itd.

Hehehe , fajna mialem rozmowe :P ??

Opublikowano

ty ziomek może faktycznie ściągnij gips z nogi :biggrin: :wink:

Opublikowano

Chyba masz gips i szyne z ołowiu :rotfl:

Opublikowano

19 l/100 km :eek: to Andrzej miał chyba racje z tym gipsem , musisz zmienić pantofle :lol:

Opublikowano
-Powiedz mu zeby gips sciagnal z nogi to bedzie mniej palic (hehehe)
normalnie nie moge , teks pierwsza klasa :rotfl:
Opublikowano

Rozmowy z serwisem sa czasami za....ste :rotfl:

Opublikowano

no ale należy się zastanowić czy czasem pracownicy ASO nie mają racji ? :wink::cool:

Opublikowano
no ale należy się zastanowić czy czasem pracownicy ASO nie mają racji ? :wink::cool:

Moze pan Andrzej z serwisu to dorabiajacy sobie ortopeda :rotfl:

Opublikowano

Dobre nadaje się do strefy śmiechu. A p. Andrzej to fachowiec w spalaniu i ortopedii. :rotfl:

Opublikowano
- To cos ma pojebane w silniku!!

SM: Wie pan co najlepiej by bylo jak by pan przyjechal do serwisu , to bysmy mogli cos wywnioskowac , bo tak przez telefon to ciezko, co niezmienia faktu ze rzeczywiscie duzo panu pali.

To tłumaczenie z języka serwisowego mnie rozwaliło :lol:

Opublikowano
  • Autor

No rozmowa byla przednia :P dzieki temu ze slyszalem "tło" :)

Nie nie to nie chodzi o gips ino o cos innego , pisalem w dziale diagnostyki ale niestety zadna spec glowa nie chciala wytlumaczyc :) (no jedna ale nie do konca) , wiec sie umowilem do serwisu za obsrane 120 zeta :( Prawdopodobnie mam padnieta przeplywke i ktoras z sond lambda.

Opublikowano

muszę powiedzieć, żę sporo ci pije ale przy deptaniu to norma :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.