Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nie działa centralny zamek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam nie działa mi centralny zamek w aucie.  Tydzień temu postanowiłem wymienić baterie w pilocie bo raz mi otwierał a raz nie. Wymieniłem na nową baterię co miałem w domu . Najpierw otwierało się normalnie parę dni po czym zero reakcji.  Postanowiłem kupić jeszcze raz nowe barierę, wymieniłem i dalej nie działa. 

O co może chodzić?

Opublikowano

 

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Fido napisał:

 

Czyli muszę wykonać tą PROCEDURA ::

Otworz auto, wsiadz, wsadz kluczyk do stacyjki, zalacz zaplon, nacisnij na kluczyku przycisk zamknij, nastepnie nacisnij przycisk otworz, wylacz zaplon

 

 

A jak nie zadziała to kodowac?

Opublikowano

Procedura, która zadziała jak wszystko inne zawiedzie :

 

A jak to nie działa, to coś uszkodzone w module komfortu lub w kluczyku.

 

Edytowane przez Langista

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Langista napisał:

Procedura, która zadziała jak wszystko inne zawiedzie :

 

A jak to nie działa, to coś uszkodzone w module komfortu lub w kluczyku.

 

Próbowałem PROCEDURA ::

Otworz auto, wsiadz, wsadz kluczyk do stacyjki, zalacz zaplon, nacisnij na kluczyku przycisk zamknij, nastepnie nacisnij przycisk otworz, wylacz zaplon

Nie pomogło. Przez vcds zostało tylko próbować?

Opublikowano
6 minut temu, Dziurra napisał:

Próbowałem PROCEDURA ::

Otworz auto, wsiadz, wsadz kluczyk do stacyjki, zalacz zaplon, nacisnij na kluczyku przycisk zamknij, nastepnie nacisnij przycisk otworz, wylacz zaplon

Nie pomogło. Przez vcds zostało tylko próbować?

Przytrzymaj te przyciski przez chwilę. U mnie zawsze tak robię i działa.

Opublikowano
  • Autor
34 minuty temu, pelonek1 napisał:

Przytrzymaj te przyciski przez chwilę. U mnie zawsze tak robię i działa.

Dwa na raz czy po kolei ?

Opublikowano
8 minut temu, Dziurra napisał:

Dwa na raz czy po kolei ?

Najpierw jeden, później drugi.

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, pelonek1 napisał:

Najpierw jeden, później drugi.

Zrobiłem tak jak mówiłeś.  Po którymś tam razie w końcu załapało.  Jednak zapomniałem nałożyć breloczka.  Gdy go założyłem próbowałem znów przez 20 min i nic.  O co może chodzić?

Opublikowano

Podepnij vaga i sprawdź vagiem ile kluczyków ma zapisane.

Edytowane przez Langista

Opublikowano
  • Autor
43 minuty temu, Langista napisał:

Podepnij vaga i sprawdź vagiem ile kluczyków ma zapisane.

 Kluczyk magicznie zaczął działać :)

Ktoś mi to potrafi wytłumaczyć?

Opublikowano

Bateria lub sam kluczyk daje oznaki do wymiany. Dzieje się tak tylko z tym jednym kluczykiem?

Edytowane przez Langista

Opublikowano
  • Autor
23 minuty temu, Langista napisał:

Bateria lub sam kluczyk daje oznaki do wymiany. Dzieje się tak tylko z tym jednym kluczykiem?

 Bateria nowa a z zapasowego kluczyka nie korzystam więc nie wiem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.