Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Historia ASO


lukcy77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy jest ktoś u nas na forum co ma moc sprawdzenia auta w aso by podejrzeć czy wcześniej ktoś serwisował auto i co było w nim robione ? 
W salonie audi nie idzie się doprosić... Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro lub i tu na forum są ludzie, co za 20 zł taki raport Ci wręczą. W ASO nie mają obowiązku pokazywać Ci historii, bo to do wglądu mechaników, nie klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, lukcy77 napisał:

Jak masz kogos kto zobaczy za 20zl to podeslij. Bo kazdy chce 100... 

To chyba nie majątek mając auto jak z profilu :P

Zaraz zapytam i jak będę coś wiedział za ile to dam namiary na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Langista napisał:

Na allegro lub i tu na forum są ludzie, co za 20 zł taki raport Ci wręczą. W ASO nie mają obowiązku pokazywać Ci historii, bo to do wglądu mechaników, nie klienta.

20zł to cennik chyba sprzed kilkunastu lat. Najtańsza opcja jaką widziałem na grupach FB to 40zł od jakiegoś ziomka co dopiero zaczyna się w to bawić i o szuka klientów. Teraz to już 60zł i w górę biorą za raport.

W ASO nie pokazują pierwszemu lepszemu, bo jest ochrona danych osobowych i mają odgórny zakaz od kilku lat. Jak trafisz na kogoś normalnego to nawet w ASO dostaniesz info za free. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie wiedziałem nawet, jeszcze dwa lata temu brałem od kogoś tu z forum za 20 zł ale nie pamiętam nicku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aso Olsztyn poprzez maila poinformowali mnie że z dowodem rejestracyjnym i osobistym i udostępnia za free historię pojazdu. Także dzięki za propozycje. Przy okazji będąc w okolicy zajadę do aso.  A tak nawiasem to dziwne że w jednym aso bez problemu a w drugim nie można się doprosić... :D

Edytowane przez lukcy77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lukcy77 napisał:

W aso Olsztyn poprzez maila poinformowali mnie że z dowodem rejestracyjnym i osobistym i udostępnia za free historię pojazdu. Także dzięki za propozycje. Przy okazji będąc w okolicy zajadę do aso.  A tak nawiasem to dziwne że w jednym aso bez problemu a w drugim nie można się doprosić... :D

Daj znać co Ci udostępnili bo jeszcze nie tak dawno nic nie chcieli udostępniać. Fakt od jakiegoś czasu jest nowy właścicieli i może zmieniło się coś.

Podejrzewam, że jak już, to dostaniesz informacje które będziesz musiał zakodować w pamięci, nic na papierze nie dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...