Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wtryski


Patryk_audi

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam pytanie. Wczoraj podczas jazdy podczas dodania gazu poczułem szarpnięcie(tak jakby przyhamowanie na ułamek sekundy), zdarzyło się to tak ze 3 razy, dzisiaj jak jechałem do miasta z 2 razy ale jak już wracałem to wszystko git, podłączyłem kompa i wyskoczył błąd wtryskiwacz cylindra 1 ale program przestał mi działać, teraz znowu byłem się przejechać tak z 50km i nadal wszystko git. Rzuciłem okiem no i wokół tego wtrysku troszke mokro jest. Czy to oznaka, że wtrysk do wymiany? Bo się tak zastanawiam dlaczego teraz podczas jazdy przez 50km brak szarpnięć co miało miejsce wcześniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Patryk_audi napisał:

Rzuciłem okiem no i wokół tego wtrysku troszke mokro jest

Do wymiany gniazda i oringi przy okazji ale przez to miałbyś błąd wypadania zapłonu, a nie coś z wtryskiwaczem jakby gniazdo było nieszczelne. Podaj kod błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie padł mi program ale no wokół wtrysku jest troche mokro i ta guma od wtyczki elektrycznej jest pęknięta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Patryk_audi napisał:

guma od wtyczki elektrycznej jest pęknięta

Jak przewody są całe to w tych gumkach nie ma co szukać problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź okablowanie wtrysku, najczęściej izolacja pęka zaraz przy wtyczce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Łukasz13 napisał:

Sprawdź okablowanie wtrysku, najczęściej izolacja pęka zaraz przy wtyczce.

@Patryk_audi sprawdź tak jak kolega wyżej napisał. Sprawdź w tym miejscu a dokładniej pod tą pękniętą gumą przy wtyczce, jak tam nic nie znajdziesz to całe okablowanie przejrzyj. Też mam pękniętą tą gumę przy jednym wtrysku i izolacją też pękła w tym miejscu na jednym przewodzie (zauważyłem to przy wymianie wtrysków). Tylko u mnie nie było i nie ma żadnych błędów z tego powodu, a przewód zaizolowałem na szybko jakieś 60 k km temu i to na szybko działa do dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...