Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S6 C7 by H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Końcówy wydechu na pokładzie ?

Lustro :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
27 minut temu, dekiel 13 napisał(a):

Końcówy wydechu na pokładzie ?

Lustro :thumbup1:

W piątek montaż ;)

Opublikowano
14 godzin temu, H4mm3R napisał(a):

Wleciało bezramkowe lusterko wsteczne, lepszy czujnik fotochrom, dużo szybciej i częściej się ściemnia.

 

IMG20230813131526.jpg

 

 

Cześć mam pytanie, powiedz to lusterko podchodzi p&p , dużo roboty żeby to założyć ??

W mojej a7 strzeliła ramka lusterka i może zdecydował bym się na taki zabieg. 

 

Pozdrawiam 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, peter22 napisał(a):

 

 

Cześć mam pytanie, powiedz to lusterko podchodzi p&p , dużo roboty żeby to założyć ??

W mojej a7 strzeliła ramka lusterka i może zdecydował bym się na taki zabieg. 

 

Pozdrawiam 

W A6 C7 od czerwca 2012 były lusterka mocowane na 4 łapki i wtedy wszystko pasuje P&P. Natomiast do czerwca były mocowania na 3 łapki i wtedy rezasz mocowanie albo wymieniasz szybę. Do tego maskownica kamery i ten mały element łączący. 

 

Jakbyś miał lusterko na 3 łapki i odpuścił ten mod, to mam jeszcze moje stare lusterko. 

Opublikowano
9 godzin temu, H4mm3R napisał(a):

W A6 C7 od czerwca 2012 były lusterka mocowane na 4 łapki i wtedy wszystko pasuje P&P. Natomiast do czerwca były mocowania na 3 łapki i wtedy rezasz mocowanie albo wymieniasz szybę. Do tego maskownica kamery i ten mały element łączący. 

 

Jakbyś miał lusterko na 3 łapki i odpuścił ten mod, to mam jeszcze moje stare lusterko. 

Sprawdzę co mam u siebie i jak coś odezwę się 

Opublikowano

Chwilę człowieka nie ma na forum a takie sztosy się odjebawszy :kox:

Opublikowano

Do A7 takie lustro przypasi ... ? :glupek2:

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, KoJ@K napisał(a):

Do A7 takie lustro przypasi ... ? :glupek2:

Trzeba sprawdzić :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Poka fotke z nowymi końcówkami wydechu :D

 

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, Cuber napisał(a):

Poka fotke z nowymi końcówkami wydechu :D

 

Po weekendzie jak auto z serwisu odbiorę ;) 

Opublikowano

Tomek, pamiętasz może z którą końcówką lustro z A3 masz bo jest tego od metra i ceny od 1000 do 4000?

Screenshot_20230908_091831_Samsung Internet.jpg

Opublikowano
  • Autor
W dniu 8.09.2023 o 09:20, tomi790 napisał(a):

Tomek, pamiętasz może z którą końcówką lustro z A3 masz bo jest tego od metra i ceny od 1000 do 4000?

Screenshot_20230908_091831_Samsung Internet.jpg

 

Bez końcówki, 9B9 to kolor

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

W końcu wpadł nowy hebel na tył B)

 

IMG-20231017-WA0043.jpg.4787d9bdc3fd8ae125df3d60718b613f.jpg

IMG_20231018_174832.thumb.jpg.7d39328ebf78b5892c83ecf6173cccdc.jpg

Opublikowano

Ten drugi też mógł być żółtkiem :whistling:

Opublikowano
W dniu 19.10.2023 o 00:01, H4mm3R napisał(a):

W końcu wpadł nowy hebel na tył B)

 

IMG-20231017-WA0043.jpg.4787d9bdc3fd8ae125df3d60718b613f.jpg

IMG_20231018_174832.thumb.jpg.7d39328ebf78b5892c83ecf6173cccdc.jpg

Pięknie to wygląda , jakiej średnicy tarcza ?

Opublikowano
  • Autor
14 minut temu, marcinch001 napisał(a):

Pięknie to wygląda , jakiej średnicy tarcza ?

370x30

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Kolejny nie planowany mod i wleciał ori sufit w alcantarze :whistling:

 

IMG20231128124934.jpg

IMG20231128125056.jpg

 

Opublikowano

Po królewsku sie zrobiło wewnątrz. ?

Poka końcówy wydechu. 

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, dekiel 13 napisał(a):

Po królewsku sie zrobiło wewnątrz. ?

Poka końcówy wydechu. 

Na wymianie oliwy w skrzyni u VAG Bor, przy okazji wywaliłem bibułkę z zew. filtra w celu poprawy chłodzenia sprzęgieł. 

 

IMG20230915093756.jpg

Opublikowano

Pięknie. ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.