Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S6 C7 by H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurde ale pech. Dobrze że tylko tyle. 

Opublikowano

Świrrrrr heblowy ... :rotfl:

Opublikowano

Jeśli masz politowy przód i lampy z rsa to na taki musi aso wymienić? Nie robią problemów?

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, kris_91 napisał(a):

Jeśli masz politowy przód i lampy z rsa to na taki musi aso wymienić? Nie robią problemów?

ASO nie, ubezpieczyciel może robić problem ale jak ma foty że był lift w momencie zawarcia umowy, to musi naprawić na taki jak było.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Furak odebrany z ASO i od razu pojechał do CarDNA na zabezpieczenie frontu (bez błotników) i tylnego zderzaka folią ppf + nałożenie powłoki ceramicznej opti-coat pro plus z 7 letnią gwarancją. 

 

343277291_785042173126714_68297283708440510741_n.thumb.jpg.2b09f4e09e4b678b05a09e1c21e43aea.jpg

Opublikowano

Matko jedyna tylko nie do szkatuły:glupek2:

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, FroS-t napisał(a):

Matko jedyna tylko nie do szkatuły:glupek2:

Tobie co znowu nie pasuje :decayed: Szkatuła to showman, ja znam Kamila X lat. Robił mi swego czasu B7 z czego byłem mega zadowolony. 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Żeby nie było że nic się nie dzieje :decayed:

 

IMG20230707225336.jpg

 

cały czas szukam ciekawego koła, w międzyczasie dotarły nowe fanty

 

Zdj-cie-Whats-App-2023-07-13-o-14-56-55.

IMG-20230705-214525.jpg 

Opublikowano

Jak średnica końcówek  110 mm ?

Opublikowano

Uuu zakupy konkretne wleciały :oklasky:

Będzie Pan zadowolony z modułu :)

Co tu dużo mówić,  bryka sztos !!!

Z tym kołem do budy c7 jest jakos ciężko,  ale jak coś znajdziesz ciekawego to sie pochwal od razu :naughty:

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, dekiel 13 napisał(a):

Jak średnica końcówek  110 mm ?

100mm, to jest max co dobrze będzie wyglądać moim zdaniem. 

 

IMG-20230705-214546.jpg

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, WojtekA6C7 napisał(a):

Uuu zakupy konkretne wleciały :oklasky:

Będzie Pan zadowolony z modułu :)

Co tu dużo mówić,  bryka sztos !!!

Z tym kołem do budy c7 jest jakos ciężko,  ale jak coś znajdziesz ciekawego to sie pochwal od razu :naughty:

Dzięki Wojtek :thumbup1: na pewno nie omieszkam się pochwalić nowym kołem ;) 

Opublikowano
9 godzin temu, H4mm3R napisał(a):

100mm, to jest max co dobrze będzie wyglądać moim zdaniem. 

 

IMG-20230705-214546.jpg

Na pewno , czekamy na montaż .  :thumbup1:

 

W mojej skromnej b6  mam dwie 100 mm ultera, ze stali cienościennej,  przerobione i pomalowane w czarny mat , zderzak S4. Wlazły w sam raz. B)

Edytowane przez dekiel 13

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jaki masz rozmiar  hamulców na tyle ?

Opublikowano
  • Autor
53 minuty temu, marcinch001 napisał(a):

Jaki masz rozmiar  hamulców na tyle ?

370x30

Opublikowano

Bardzo ładny, biały kruk?

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, A4b6quattro napisał(a):

Bardzo ładny, biały kruk?

Dzięki.

 

Wjechała lotka z RSa

 

lotka.thumb.jpg.133b1ec199faf7c830fff042c6003078.jpg

 

Stara na sprzedaż jakby kto szukał ;)

Opublikowano
  • Autor

Wleciało bezramkowe lusterko wsteczne, lepszy czujnik fotochrom, dużo szybciej i częściej się ściemnia.

 

IMG20230813131526.jpg

Opublikowano

fajne, z czego pasuje?? c8? 4m??

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, marcin_o23 napisał(a):

fajne, z czego pasuje?? c8? 4m??

A3 8V - 81A857511

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.