Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S6 C7 by H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No jest szpica!

MEGA 

:kox:

:slina:

Duży plus za cierpliwość , ale i tak pewnie nie raz kur...leciały 

Efekt końcowy wynagradza wszystko

Szerokości ?

 

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, jedrekx napisał:

jak zobaczyłem pierwsze zdjęcia to myślę.. no kurde fajnie, że esa i tyle.. ale później przeczytałem, że to z momentu zakupu :decayed: teraz po dechromingu i zmianie koła znacznie lepiej :good: który to rocznik? gałkę zmieniałeś, czy już była? bo zastanawiam się czy jest jakaś filozofia przy zmianie takiej z bocznym przyciskiem na taką, jak u Ciebie. jak zmiana w stosunku do B7? 

ciekawe co następnego wymyślisz do modzenia :naughty:

2013, gałka już była, zmieniłem jedynie na pikowaną. Co do montażu na YT jest DIY 

C7 w stosunku do B7 to dwa inne światy, zresztą sam wiesz. A motorownie to już w ogóle nie ma co do siebie porównywać ;) 

Na razie robię wydech i soft, potem się zobaczy. Bo za dużo tu już nie ma do rezania :decayed:

Opublikowano
  • Autor
20 minut temu, cartman82 napisał:

Piękne auto,extra się prezentuje a lampy robił Ci chyba też zboczuch Kojak.Pozdro

IMG_20211104_195328.jpg

Dzięki, u mnie tylko soczewkę zrobił w piano i wymienił klosze + folia PPF. Matrixy z RS same w sobie już ciemniejsze i w środku "żeberka" są w białym macie, co idealnie pasuje do koloru nadwozia ;) 

Opublikowano

Me gust :kox:  niechaj się sprawuje i cieszy ?

Opublikowano

Znasz może nr czarnego znaczka audi z grilla ?

Opublikowano

Super eSa:wub:

Wreszcie jest temat:thumbup:

Już sporo zrobione, ale to pewnie początek:naughty:

Pozdro :hi:

 

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, marcinch001 napisał:

Znasz może nr czarnego znaczka audi z grilla ?

Znam, bo przecież zamawiałem 4H0853605CT94

Opublikowano
5 minut temu, H4mm3R napisał:

Żeby lepiej się wsiadało :decayed:

IMG_20211221_205109.jpg.333e975bb33dd7f948ffbe1716895800.jpg

IMG_20220511_224903.jpg.f45ccd0857eec858c9b4c99fed51c5a5.jpg

Te plastiki na progach to dramatycznie się rysują:facepalm:  Lampiony:kox:

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, Wandej napisał:

Te plastiki na progach to dramatycznie się rysują:facepalm:  Lampiony:kox:

Brudne, bo mała lubi sama wchodzić do auta ;) 

Opublikowano
Teraz, H4mm3R napisał:

Brudne, bo mała lubi sama wchodzić do auta ;) 

Mam ten sam problem tylko x2:decayed: Do tego listwa pod drzwiami porysowana:facepalm:

Opublikowano
4 godziny temu, Wandej napisał:

Mam ten sam problem tylko x2:decayed: Do tego listwa pod drzwiami porysowana:facepalm:

skąd to znam :wallbash:

Opublikowano

Trzeba przyznać, że dechromingi i wszystkie inne smaczki zrobiły tutaj mega roboty i wszystko teraz tworzy piękną całość :boobs: auto doposażyłeś prawie we wszystko, więc w sumie troche szkoda bo nic się nie będzie działo więcej w temacie, no chyba że tam jakieś drobne zmiany typu heble 450mm lub tył 400, albo amiane zapachu :glupek2:

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano
Godzinę temu, KoJ@K napisał:

Trzeba przyznać, że dechromingi i wszystkie inne smaczki zrobiły tutaj mega roboty i wszystko teraz tworzy piękną całość :boobs: auto doposażyłeś prawie we wszystko, więc w sumie troche szkoda bo nic się nie będzie działo więcej w temacie, no chyba że tam jakieś drobne zmiany typu heble 450mm lub tył 400, albo amiane zapachu :glupek2:

Kupi sobie drugiego golasa do rzeźbienia a po za tym jest jeszcze B7?

Opublikowano

b7 to On już nawet nie myje, co go widze to warstwa brudu narasta :kox:

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, KoJ@K napisał:

b7 to On już nawet nie myje, co go widze to warstwa brudu narasta :kox:

B7 trafiła do spa na odgruzowanie, odzyska dawny blask i szyk :decayed:

Opublikowano
Godzinę temu, H4mm3R napisał:

Ktoś jeszcze chętny na uchwyt na tel. poza @KoJ@K?

Jak podejdzie do A3 i B8 to biere dwie sztuki:whistling:

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, FroS-t napisał:

Jak podejdzie do A3 i B8 to biere dwie sztuki:whistling:

Są inne ale też spoko, jak co to priv

 

Opublikowano

Graty furmanki :kox:

Widać, że włożone kupę czasu i siana żeby doprowadzić do takiego efektu finalnego :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.