Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S6 C7 by H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Graty, kreski konkretne :kox: było mi dane posłuchać przed strojeniem i jest konkretnie, symfonia dla uszu ?

Opublikowano

Możesz z łaski swojej usunąć ten temat:decayed:

 

 

 

 

Szatan:kox::kox::kox:

 

 

:brawo:

Opublikowano

Twój egzemplarz nie daje mi spać po nocy:kox:

A jeszcze jak widzę te mody:thumbup1: .....brak słów:thumbup1:

Opublikowano

No nie mów, że teraz jest Ci nie po drodze by podrzucić ten pierdolnik do telefonu i mnie przewieźć :kox:

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, KoJ@K napisał:

No nie mów, że teraz jest Ci nie po drodze by podrzucić ten pierdolnik do telefonu i mnie przewieźć :kox:

Zatankujesz, to pojeździmy :naughty:

16 godzin temu, instruktor83 napisał:

Twój egzemplarz nie daje mi spać po nocy:kox:

A jeszcze jak widzę te mody:thumbup1: .....brak słów:thumbup1:

Z tym spaniem jest coś na rzeczy :lol:

Dzięki ;) 

Opublikowano

moc konkretna, wir w baku pewnie też :D

Opublikowano
  • Autor
48 minut temu, marcin_o23 napisał:

moc konkretna, wir w baku pewnie też :D

Ok 11 przy normalnej jeździe ;) 

Opublikowano

Ale wartości:slina:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Pierwsza wymiana oleju za nami, wpadł na testy millers

IMG_20220720_105509.thumb.jpg.d81fe622eb504d8f47183d967b92f575.jpg

 

Dodatkowo byłem zmuszony wymienić osłonę miski silnika, ta którą kupiłem nie bardzo pasuje i trze o aluminiową miskę...

Z pomocą wpadł @marcin_o23 który miał osłonę z RSa. Teraz będzie znowu trochę chłodniej ;) Jeszcze raz dzięki Marcin :drinks:

IMG_20220729_172617.thumb.jpg.b12119d5246e663db617ba6a7df75a06.jpg

Opublikowano

dzięki za odwiedziny :drunk:, mam nadzieję że niebawem zobaczę eskę na żywo :ad:

Opublikowano

Tam nawet nie ma na co zbytnio patrzeć, uwierz mi .....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tam trzeba jej słuchać :buhaha:

Opublikowano

:D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Żeby nie było że nic się nie dzieje... 

Skórzane elementy zostały wyczyszczone i zabezpieczone colourlockiem

 

IMG_20220811_123628.thumb.jpg.fcba48064ae0c0ebd8d3b298adc2b7d0.jpg

 

Wpadła też praktycznie nowa dojazdówka 20" mam nadzieję że się zmieści na tył, bo z przodu nie ma szans :decayed:

Mimo assistance i kleju do opon, dojazdówka to chyba najpewniejsza opcja. 

 

IMG_20220812_215909.thumb.jpg.7b5a9f0e30aabe8b611e95854b01213a.jpg

 

A żeby lepiej się prowadziło, to kiera z ryśka :kox:

 

IMG_20220811_123659.thumb.jpg.62829a6fa0e09d0a25a6cf390290d2e5.jpg

 

Opublikowano

Koło dojazdowe to najlepsza opcja:thumbup1: 

Zawsze na dłuższej trasie mnie to męczy ,że jak coś to tylko laweta :facepalm:

 

Colourlock robi robote :oklasky:

Edytowane przez WojtekA6C7

Opublikowano

Nooo i teraz te fotele wyglądają, jak powinny, a nie jak po plaku :naughty:

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, KoJ@K napisał:

Nooo i teraz te fotele wyglądają, jak powinny, a nie jak po plaku :naughty:

Wcześniej były wysmalcowane żeby nie popękały :lol:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Idzie zima, w internetach natrafiłem na dodatkowy filtr kabinowy, więc zamówiłem i już zamontowany. Zakodowany w klimatroniku i smog mi nie straszny :grin:

 

1980571813_images1000x700(6).webp.79b26f3ad3a1a52081558faad1fd24d6.webp.8f98caf959a1e5d7aa1fba629b90c955.webp

Foto z netu*

 

 

Opublikowano

Jaki smog przy tym ekologicznym ogrzewaniu :lol:. Chyba, że ktoś oponami będzie palił :polew:

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, Rob@k napisał:

Jaki smog przy tym ekologicznym ogrzewaniu :lol:. Chyba, że ktoś oponami będzie palił :polew:

U nas to się podkładami kolejowymi pali :decayed:

Opublikowano
13 minut temu, H4mm3R napisał:

U nas to się podkładami kolejowymi pali :decayed:

 

mam cały stos :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.