Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Forum a nasze Małżonki!! (dla tych co maja ASP na palcu)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U mnie żona czasem z usmieszkiem mówi "znowu forum" chodzi jej o to, że całe dnie siedze przy kompie (praca) i w domu. Zreszta w pracy tez komentuja że tylko A4. :cool:

Opublikowano
uważaj bo zaraz i Twoją Justę wit.s posądzi o kontrolowanie

:biggrin: Nooo i owszem. To zawsze są wykwintne gierki psychologiczne. Nigdy nie wiesz czy chce na spota/zlota bo się interesuje, czy chce mieć wszystko pod kontrolą. Wystepuje zawsze bez względu na wiek, staż związku, układy. Czasem tylko zainteresowane działają nie do końca świadomie. :biggrin: :biggrin: :biggrin:

A MorgothDBMA sam podszedł do sprawy właściwie

:cool: :twisted:
Użytkownicy -> Metoda sortowania (łączny czas wizyt) -> Sortowanie (Malejąco)
Jetsem na pierwszej stronie napie*dalaczy :twisted: - dla mojej Bejbe byłby to bardzo słaby argument :biggrin:
A może to sam kontorlowany jest przewrażliwiony na tym punkcie
Chciałbym :rotfl:
Opublikowano
Użytkownicy -> Metoda sortowania (łączny czas wizyt) -> Sortowanie (Malejąco)

Jakie uzależnienie ???

No no :lol:

Poza tym kiedy forum kulalo to byl bodajze reset czasu spedzonego na forum, ostrzezen i innych ekstrasow :cool:

Panie inaczej pojmuja uzaleznienie chyba :wink:

Opublikowano
pre_pl napisał/a:

Użytkownicy -> Metoda sortowania (łączny czas wizyt) -> Sortowanie (Malejąco)

Jetsem na pierwszej stronie napie*dalaczy

Ja tez jestem na pierwszej stronie :eek: . Chyba jednak musze sam sobie jakies ograniczenia wprowadzać.

Opublikowano
A ja nie mam w domu netu tylko w robocie - to wyklucza konflikty..... :twisted: :twisted:

Ja w ogóle nie mam żony - i to dopiero WYKLUCZA KONFLIKTY... :lol::a4fan:

Opublikowano

Żony jeszcze nie mam, ale dziewczyna siedzi na stronach z ubraniami, wiec ja moge z samochodami.

Opublikowano

Myślę, że moja żona nie raz już powiedziała półgłosem: biorę z tobą rozwód( taki ma humor :biggrin: ), gdy ja zawzięcie czytam/piszę na forum,

a później mówi: ty mnie w ogóle nie słyszysz przez to forum...

hmm-ja faktycznie wtedy słabo słyszę...

i tak się męczy moja bidulka ze mną :rolleyes:

POZDRAWIAM WSZYSTKIE MAłżONKI/MAłżONKóW

Opublikowano
Użytkownicy -> Metoda sortowania (łączny czas wizyt) -> Sortowanie (Malejąco)
o qr.. :eek: , no nieźle, niech to tylko moja zobaczy :rotfl:
Opublikowano

A moją żonke nic tak nie złosci jak to że siedze sobie, czytam albo pisze a ona coś tam mówi do mnie a ja na to ,, tak tak zaraz to zrobie '' mija godzinka a ona pyta zrobiłeś a ja na to ,, ale co miałem zrobić :question: '' wtedy jest :evil::bicz:

Opublikowano

nie mam żony a i tak lecą fochy.

Argument typowy - "wolisz forum niż spędzić czas ze mną".

Beznadziejność tego tekstu oraz cała sytuacja zawsze doprowadza mnie to łez ze śmiechu bo nie łagodzi konfliktu, a wręcz odwrtonie :lol:

Opublikowano

Wow, jestem w pierwszej dziesiątce :o

Ale to przez to że mam operetke i nie wyłączam forum, nawet jak nei korzystam a jak komp i opera są otwarte to czas nabija (a komp chodzi ok 8h/doba [; )

Moja dziewczyna jest pasjonatką audi robi fotki jak zobaczy jakiś wybajerzony model więc nie ma mi tego za złe [;

Opublikowano

żona to strata czasu,jest tyle rzeczy do roboty w życiu :lol::lol::lol:

Opublikowano
żona to strata czasu,jest tyle rzeczy do roboty w życiu :lol::lol::lol:

No ale tak kase trzeba gdzieś podziewać.. :lol::lol::lol::lol:

Opublikowano
pre_pl napisał/a:

Użytkownicy -> Metoda sortowania (łączny czas wizyt) -> Sortowanie (Malejąco)

Jakie uzależnienie ???

Oj złapapałam się do pierwszej dziesiątki, trzeba otworzyć klub AA4

oj widze ze ostatnio zaniedbuje klub :rotfl: na zime sie to zmieni :rotfl:

Opublikowano
Oj złapapałam się do pierwszej dziesiątki

Z pierwszej 10 powinni dostać jakiś specjalny status :twisted:

Opublikowano
  • Autor
Oj złapapałam się do pierwszej dziesiątki

Z pierwszej 10 powinni dostać jakiś specjalny status :twisted:

Chyba nieciekawy pomysl bo zacznie sie nabijanie czasu zeby wskoczyc do top ten - juz teraz niektorzy przyznaja sie ze maja forum wlaczone caly czas podczas pracy!! :rolleyes:

Opublikowano
juz teraz niektorzy przyznaja sie ze maja forum wlaczone caly czas podczas pracy!!

Dziwne bo ja po kilkunastu minutach przerwy muszę się zalogować, mimo że strona jest włączona a przeglądam inną

Opublikowano

Ja korzystam, z fora tylko w pracy jak moge, wiec narazie nie mam z tym problemu

Ale czasem, dostane lekki "strzał ostrzegawczy" w tył głowy, bo tak sie sklada ze moja druga Połówka pracuje trzy pokoje dalej :twisted: AŁ

Ale jeszcze nie mam ASP na palcu :lol:

Opublikowano
jeszcze nie mam ASP na palcu

A co będzie jak już Ci założy ASP, wtedy poczujesz jej moc :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.