Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Tuning] A4 B7 1.8T Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, szukam pomocy w doradzeniu kupna części do podniesienia mocy. Aktualnie jest dużo wątków dotyczących  modyfikacji tych silników gdzie ciężko ogarnąć tematy, na które toczy się dyskusja w komentarzach.

Silnik BFB 163KM - plan 230-260KM

Aktualnie co posiadam do montażu

- wtryski 525cc 

-fmic 550x180x65

- sztywny tip

-downpipe 2,5"

Chciałbym się dowiedzieć:
-czy bardziej sensowna jest regeneracja turbo i robienie w hybrydę czy znaleźć turbo z wersji BEX.
-jaką pompę paliwa najlepiej kupić aby nie by z nią problemu przy tej mocy. 

Opublikowano
8 godzin temu, Adyy_os napisał:

znaleźć turbo z wersji BEX.

Na tym turbo realne to max 230KM i to jak dobrze poda. Seryjna pompa wystarczy.

Nie wiem gdzie Ty czytasz ale jest temat gdzie etapami jest wypisane co trzeba do jakich mocy ale nie ma to jak gotowiec podany na tacy..

Edytowane przez przem8

Opublikowano
14 godzin temu, Adyy_os napisał:

-czy bardziej sensowna jest regeneracja turbo i robienie w hybrydę czy znaleźć turbo z wersji BEX.
-jaką pompę paliwa najlepiej kupić aby nie by z nią problemu przy tej mocy. 

Na seryjnym turbo takiej mocy nie osiągniesz, na turbo z BEX też nie. Te turbinki są za małe i nie są w stanie przepompować potrzebnej ilości powietrza. Na taką moc tylko hybryda, czyli loteria, albo oryginał z 2,0 TFSI czyli 10000zł nie twoje.

Opublikowano
1 godzinę temu, dayd_4 napisał:

Na seryjnym turbo takiej mocy nie osiągniesz, na turbo z BEX też nie. Te turbinki są za małe i nie są w stanie przepompować potrzebnej ilości powietrza. Na taką moc tylko hybryda, czyli loteria, albo oryginał z 2,0 TFSI czyli 10000zł nie twoje.

Żadna loteria, wystarczy kupić u sprawdzonych ludzi..

Opublikowano
3 godziny temu, ELLIOTT napisał:

Żadna loteria, wystarczy kupić u sprawdzonych ludzi..

Zatem powodzenia:ok2:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 7.06.2022 o 17:32, dayd_4 napisał:

Zatem powodzenia:ok2:

Dziękuję za troskę:banan:. Moja hybryda od GVG w tym roku zrobi 100k przelotu.. :oklasky:

Opublikowano
18 godzin temu, ELLIOTT napisał:

Dziękuję za troskę:banan:. Moja hybryda od GVG w tym roku zrobi 100k przelotu.. :oklasky:

Czyli trafiłeś los na loterii:wink:

Niech dzielnie służy Ci dalej:ok2:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.