Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Aktualizacja map MIB Audi


pipen
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Muskel1,

Rekomendowane odpowiedzi

Skasuj wszystko co masz w folderze pachtes w MIB, następnie wrzuć tam folder MHI2_ER_AUG22_K3346_MU1438_PATCH i dopiero uruchom pachtowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko dodam, że udało się wgrać mapy. Zrobić magię z PATCHem. Aktywować AA, Gracenote - uffff. Dziękuję za pomoc!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 hours ago, Muskel1 said:

Skasuj wszystko co masz w folderze pachtes w MIB, następnie wrzuć tam folder MHI2_ER_AUG22_K3346_MU1438_PATCH i dopiero uruchom pachtowanie.

Niestety tak samo. I map nadal nie widzi.

A może tak być przez to że na karcie z mapami zostało blisko zera?

20230810_113034.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakimi mapami? Na karcie nie może być nic innego jak MIB i w folderze patches odpowiedni patch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minutes ago, Muskel1 said:

Z jakimi mapami? Na karcie nie może być nic innego jak MIB i w folderze patches odpowiedni patch.

Mam dwie karty:

 

Na pierwszej jest mib. W folderze patches jest tylko ten folder z archiwum. Po instalacji i patchowaniu mam wynik jak na zdjęciu. Already patched i 8899ee needed.

 

Na drugiej mam rozpakowany archiwum 330_* z mapami 2023-2024 które chcę wgrać. Otwieram przez zwykłe meni aktualizacji a pisze że odpowiednich map nie znaleziono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, nanofon napisał(a):

Niestety tak samo. I map nadal nie widzi.

A może tak być przez to że na karcie z mapami zostało blisko zera?

20230810_113034.jpg

Tu pisze, że jednostka została spatchowana.

Pokaż jakie masz kody FEC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapy włóż do 1 slotu SD, musisz wyciągnąć kartę z mib na ten czas i wtedy sprawdź czy aktualizacja ruszy. nowe mapy raczej trzeba nagrywać na 64gb a nie 32.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 023000ee.

Oczywiście karty wrzucam do sd1 i nie jednocześnie. Jedynie mam kartę na 32gb (a prawdziwe 29.7, dokładnie ile te mapy), nie wiem czy większa coś zmieni.

20230805_120346.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz jednostkę spatchtowaną.

Jak wyglądają pliki na karcie w katalogu głównym na karcie. Wrzuć fotkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem ciekawe daty, chyba stare mapy używam.

Spróbuję pobrać archiwum tego roku ponownie.

20230810_215615.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

ja odnowie pytanie dotyczące aktualizacji MMI przy nagłośnieniu B&O. Różnie piszą na temat odłączania światłowodu i tworzenie pętli MOST. Czy zatem trzeba robić tą pętlę, czy też nie? Auto mam z 2016 roku i MMI wersji Harman. Pókji co wersja S2148 i chciałem zaktualizować do K2161 i jeśli się uda to później wyżej do P3241 i K3344.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.08.2023 o 18:21, cysiek101 napisał(a):

Ja trochę z innej beczki. 20230801_173720p.png.7fd8c6df32e7220c18051add2e67cc4b.pngNapotkałem taki komunikat podczas aktualizacji. Miałem wersję 2148.

Zaktulizowałem do 2161, następnie chciałem wgrać 3241 i na początku procesu wyskakuje jak wyżej. 

Czy to normalne? Na mój rozum tak jakby nie wszystkie urządzenia mam. Nie instalowałem tego dalej, żeby coś nie namieszać.

 

 

Ja mam dokładnie ten sam problem. Mam drugą A4 co ma taki sam komunikat. Przechodziłem z S2156 na K2161 i dalej na P3241 wali tym błędem. Gdyby ktoś sobie poradził prośba o info ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, invi017 napisał(a):

 

Ja mam dokładnie ten sam problem. Mam drugą A4 co ma taki sam komunikat. Przechodziłem z S2156 na K2161 i dalej na P3241 wali tym błędem. Gdyby ktoś sobie poradził prośba o info ;) 

Zmień język w mmi na angielski lub niemiecki i pokaż jaki komunikat pokazuje po angielsku lub niemiecku. To tłumaczenie tutaj jest bełkotem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.08.2023 o 14:16, invi017 napisał(a):

 

Ja mam dokładnie ten sam problem. Mam drugą A4 co ma taki sam komunikat. Przechodziłem z S2156 na K2161 i dalej na P3241 wali tym błędem. Gdyby ktoś sobie poradził prośba o info ;) 

Wybierz kontynuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.08.2023 o 18:29, Muskel1 napisał(a):

Wybierz kontynuj.

Jestem teraz trochę załatany dlatego nie zdążyłem sprawdzić komunikatu w języku angielskim. 
Skąd masz info aby klikać kontynuuj? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...