Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Awaria na wypadzie do lasu...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dopadła mnie własnie taka sytuacja z.... b6 z silnikem AVJ . Po kilku godzinach w lesie powrót na parking i d*pa. Auto nie chce odpalić ... Niby łapie na setny ułamek i nic... Po kilkunastu próbach w końcu odpala. Jednak nie ma mocy, brak błędów na desce. Do 2000 tyś. obrotów jako tako jedzie, powyżej zaczyna szarpać i dusić się...  Dodam że burza chwile wcześniej przeszła.. Jakaś wilgoc mogła zaszkodzić ? Ratujcie bo mnie tu wilki zjedzą

Opublikowano

1. Uzupełnij prosze profil

2. Podłącz auto pod komputer diagnostyczny i sczytaj błędy.

3. Sprawdź w podszybiu (strona kierowcy) czy sterownik silnika i przekaźniki nie są zalane.

 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

może zerwało/rozerwało jakiś wąż i masz nieszczelność. Taki trochę mix bo jak spadła mi rura z ICka to nie mogłem odpalić, a jak spadała z turbo to przy mocniejszym wciskaniu jak ładowało to się dławił i nie jechał

Opublikowano
  • Autor
W dniu 2.07.2022 o 08:20, Muskel1 napisał:

1. Uzupełnij prosze profil

2. Podłącz auto pod komputer diagnostyczny i sczytaj błędy.

3. Sprawdź w podszybiu (strona kierowcy) czy sterownik silnika i przekaźniki nie są zalane.

Dodam że na Lpg zapitala aż miło, jak zawsze

Pompa paliwa raczej sprawna, na filtrze paliwa zrobione może z 5000 tyś

Blędy jakie pokazuje 

image.thumb.png.900de6be49017d5f012a0b568944b51c.png

 

 

Opublikowano

Szukaj nieszczelności w układzie SAI ale ona raczej nie ma nic do odpalania. Prędzej ten filtr paliwa z zamiennika, w który jebie się regulator ciśnienia bardziej niż sasha grey jak była na topie :P

Sprawdź sobie ciśnienie paliwa przy odpalaniu i czy reduktor nie puszcza gazu w dolot.

Edytowane przez przem8

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, przem8 napisał:

Szukaj nieszczelności w układzie SAI ale ona raczej nie ma nic do odpalania. Prędzej ten filtr paliwa z zamiennika, w który jebie się regulator ciśnienia bardziej niż sasha grey jak była na topie

Sprawdź sobie ciśnienie paliwa przy odpalaniu i czy reduktor nie puszcza gazu w dolot.

 

Filtr paliwa Knecht... wiec jako tako :P

Jeżdzę na Pb.... gaz jest bo jest, przełączyłem ostatnio by sprawdzić róznice

Opublikowano

Firma filtra nie ma znaczenia, wszystkie jednyn c**jem robione. 

Poza tym jak chcesz diagnozować to masz w dziale diagnostyka co i jak z 1.8t.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 3.07.2022 o 16:54, 3r4 napisał:

może zerwało/rozerwało jakiś wąż i masz nieszczelność. Taki trochę mix bo jak spadła mi rura z ICka to nie mogłem odpalić, a jak spadała z turbo to przy mocniejszym wciskaniu jak ładowało to się dławił i nie jechał

 

W dniu 5.07.2022 o 15:51, przem8 napisał:

Firma filtra nie ma znaczenia, wszystkie jednyn c**jem robione. 

Poza tym jak chcesz diagnozować to masz w dziale diagnostyka co i jak z 1.8t.

Temat ogarnięty.... Winowajca to filtr paliwa ???

A juz chcieli na warsztacie sprawdzac/wymieniać swiece, cewki, przeplywomiez, turbine i bog wie co jeszcze ?

Po wyjechaniu z warsztatu okazało się ze miałem peknietą spreżyne lewy przód, pewnie po podnieśieniu auta suka wylazła ??

Dzieki za info o reduktorze ciśnienia w filtrze  ????

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.