Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B9 2018 2.0 TDI 190PS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Formalności trwają ... Niedługo odbiór :)

IMG_4723.JPG

IMG_4843.JPG

IMG_4845.JPG

IMG_4847.JPG

IMG_4848.JPG

IMG_4849.JPG

Opublikowano

Gratulacje, fajna :thumbup1:

Opublikowano

gratki, wiadomo że w błażowej są sprawzone sztuki ale tam ostro się przepłaca.

Opublikowano
  • Autor

Trochę na pewno. Czy tak ostro to nie wiem. Miałem kilka ważnych kryteriów przy szukaniu auta. Ten egzemplarz spełniał je wszystkie. Wolę trochę dołożyć i mieć to co chce niż szukać po kraju tańszego o kilka tysi egzemplarza. Auto zostało sprawdzone przez Michała Ziółkowskiego z firmy sprawdź-auto24.pl. Po jego raporcie nie mogłem nie kupić tego egzemplarza. A wcześniej trochę aut się naoglądałem. Podliczając te wszystkie wycieczki i koszty z tym związane warto przemyśleć taki zakup. A w porównaniu do ofert np z audi select wcale nie była to wygórowana cena. 

Edytowane przez Tomekera

Opublikowano

Sztos opcja i kolor?

Opublikowano

Ładna sztuka, potwierdzam, ten handlarz ma fajne auta i ładnym stanie, cenowo przeważnie ta górna granica. 

Życzę bezawaryjnej jazdy. 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Gratulacje !!! Wyposażenie bardzo fajne i sprzedający pewniak zaraz obok Rzeszowa. Lepiej dołożyć i mieć pewne auto, a nie tracić kasę i czas na bezsensowne wycieczki. ???

Opublikowano
  • Autor

Wjechał zestaw startowy. Przegląd + serwis klimatyzacji (na wymagane 525 g czynnika było 420 g, a patrząc w historię serwisów to raczej nikt tam nie zaglądał od 2018 roku). 

PS. Blachy zakrył mechanik, ja się ich nie wstydzę ?

CB743053-E1BC-42CC-BA15-A50F9B820384.jpeg

CA6A7C61-23D4-4D2B-A67B-7C98F03EC44F.jpeg

  • 2 lata później...
Opublikowano
W dniu 5.08.2022 o 05:33, Tomekera napisał(a):

Wjechał zestaw startowy. Przegląd + serwis klimatyzacji (na wymagane 525 g czynnika było 420 g, a patrząc w historię serwisów to raczej nikt tam nie zaglądał od 2018 roku). 

PS. Blachy zakrył mechanik, ja się ich nie wstydzę ?

CB743053-E1BC-42CC-BA15-A50F9B820384.jpeg

CA6A7C61-23D4-4D2B-A67B-7C98F03EC44F.jpeg

Cześć 

robiles może wymianę oleju w skrzyni automatycznej??? Jak tak to gdzie ???

pozdrawiam 

Opublikowano
W dniu 5.08.2022 o 05:33, Tomekera napisał(a):

Wjechał zestaw startowy. Przegląd + serwis klimatyzacji (na wymagane 525 g czynnika było 420 g, a patrząc w historię serwisów to raczej nikt tam nie zaglądał od 2018 roku). 

PS. Blachy zakrył mechanik, ja się ich nie wstydzę ?

CB743053-E1BC-42CC-BA15-A50F9B820384.jpeg

CA6A7C61-23D4-4D2B-A67B-7C98F03EC44F.jpeg

Można wiedzieć jaka cena za klimatyzację? 

Opublikowano
15 godzin temu, michasssxDD napisał(a):

Można wiedzieć jaka cena za klimatyzację? 

Ja teraz w aso PIA Kraków koło 500 zł płaciłem. Cena zależy od tego ile wejdzie czynnika. Usługa 350-360 zł plus koszta czynnika✌️

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.