Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

światła do jazdy dziennej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szczerze to kodowałem doświetlanie zakrętów i coś jeszcze ale nie pamiętam eh a dzienne przestały mi działać jak rano wsiadłem do auta a wiesz może co jest nie tak ustawione eh 

Opublikowano

Masz gdzieś stary autoscan? Przed zmianami?

Opublikowano

Niestety niemam eh

Opublikowano

Jak mam uswiony włącznik na 0 to dzienne się swieca a jak tylko włączę auto to zmieniają się na mijania po zasłonięciu czujnika i tak zostają a do jazdy dziennej gasna jak swieca mijania

Opublikowano

VCDS zapisuje wszystkie zmiany w folderze Debug na C/Ross-Tech/VCDS-DRV

Są tam pliki

CodingLog.TXT,

CodingLog.CSV

AdpLog.CSV

Odszukaj je, otwórz i przywróć kodowania.

 

Opublikowano

Bajtu 12i 13  nie wkleiłeś.

Opublikowano

Bjtu 25 też brakuje.

Opublikowano

Tam nic niemam , pusto , w plikach tych co miałem i co mam teraz nic się nie zmieniło w kodowaniu

Opublikowano
1 minutę temu, ziomeq15313 napisał:

Tam nic niemam , pusto , w plikach tych co miałem i co mam teraz nic się nie zmieniło w kodowaniu

W folderze Debug?

Opublikowano

Tak 

Opublikowano

A masz w ogóle folder Debug?

Opublikowano

Mam , teraz zauważyłem że mam spalona jedna żarówkę czy to może przez to nie działać?? Jutro kupię i wymienię 

Opublikowano
7 minut temu, ziomeq15313 napisał:

Mam , teraz zauważyłem że mam spalona jedna żarówkę czy to może przez to nie działać?? Jutro kupię i wymienię 

Raczej nie.

 

 

Opublikowano

Na Twoim miejscu przywróciłbym oryginalne kodowania.

Czyli:

W bajcie 2 zaznacz tylko bit 2

w bajcie 3 zaznacz bit 5 i 7

w bajcie 5 odznacz bit 0

w bajcie 6 odznacz bit 0

Opublikowano

Temat ograniety , wystarczyło odznaczyć w bajcie 5 bit 0 ? dziękuję za pomoc

Opublikowano
12 minut temu, ziomeq15313 napisał:

Temat ograniety , wystarczyło odznaczyć w bajcie 5 bit 0 ? dziękuję za pomoc

:hi:Wykonaj sobie teraz pełny autoscan i zapisz go. Jak w przyszłości będziesz coś w kodowaniach zmieniał będziesz mógł przywrócić do tej wersji jak coś pójdzie nie tak. Autoscan (i dodatkowo mapa adaptacji) przed zmianą kodowań są  podstawą i bez nich nie powinno się nawet zaczynać czegokolwiek zmieniać.

Po pierwsze daje to ogólny obraz sterowników i ewentualnie w nich zapisanych będów.

Po drugie jeżeli pojawią się błędy po kodowaniu można sprawdzić czy były już przed.

Po trzecie wiesz jakie było oryginalne kodowanie na wypadek konieczności powrotu do niego. 

Opublikowano

A jeszcze miałbym pytanie czy można zrobić żeby dzienne nie wyłączały się po włączeniu mijania tylko świeciły razem z mijania ??

Opublikowano

Nie można bo jest to ustawowo zabronione.

Opublikowano

A czemu Ci co mają ledy to mogą?? Bo swieca im ledy i swiatla mijania a przy zwyklych nie można?? 

Opublikowano

Też nie maja. Paski led w tych lampach mają 2 funkcje. W dzień świecą 100% mocy jako światła do jazdy dziennej. Po aktywowaniu świateł mijania ściemniają się o 50% i przejmują funkcję świateł postojowych. Podobnie ma się sytuacja przy włączeniu kierunkowskaza, światła do jazdy dziennej także ściemniają się. 

Edytowane przez Muskel1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.