Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] SMD zmiana koloru podświetlenia tablicy rodzielczej


leszek82

Rekomendowane odpowiedzi

Ja używałem czegoś takiego http://www.conrad.pl/websale7/Stacja-lutownicza-WS-81.htm?shopid=conrad&act=product&prod_index=811810&cat_index=SHOP_AREA_17589_1508030 ale jeśli bedziesz miał zwykłą transformatorową (taką jak pistolet) z w miarę ostrym grotem też powinieneś sobie poradzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z tymi żarówkami i diodami? Dowiem się dopiero jak rozbiorę? Kiedy przeszli z żarówek na diody? I czy istnieje jakaś informacja gdziekolwiek jakie sa zastosowane w samochodzie i załóżmy jakie roczniki? Czy to loteria bo wsadzali te liczniki na oślep gdzie jaki sie trafiły? Bo się zastanawiam czy muszę kupić na podmianę żarówki czy diody bo nie całe świeci. Jakbym miał na diodach to bym wrzucił białe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź wyciągnij licznik i już będziesz wiedział ,przecież to tylko dwie śrubki do odkręcenia :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie do końca bo jeszcze kilka śrubek żeby dostać się do środka bo od zewnątrz to raczej nie da się tego stwierdzić ale to tak czy siak jakieś może 15 min roboty

Jak są żarówki to widać z zewnątrz nie trzeba rozkręcać.

a te diody to wszystkie wymieniłeś na białe czy któreś zostały czerwone?

Wymienia się pod tarczami licznika i obrotomierza, wskażnika temp. i paliwa oraz zegara.

Zostawiasz czerwone do podświetlenia wskazówek licznika i obrotomierza oraz podświetlenia licznika przebiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da radę odświeżyć zdjęcia z pierwszego postu?? Czy tylko mi się one nie wyświetlają??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o fotostory bo nie wiem jakie były te zdjęcia żeby wiedzieć co gdzie odkręcić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie ja je dodawałem i w zasadzie mógłbym ale niemam potrzeby rozbierać zegara a troszkę roboty jest napisz do tego kolei który umieścił ten post na PW jak nieodpisze to daj znać to jak znajdę chwilę to się zajmę zrobieniem foto story[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 19:31_________________________________________________pauel nie będę jednak powielał zdjęć bo jak zrobiłem aparatem to po ciemku wyszły bardzo podobnie jak te któe dodałem na str nr2 i dodam że tam wszystkie diody są wymienione na białe żadna nie została czerwona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chyba trzeba się bedzie wziąść za to kiedyś :mysli:, a da się to poznać po numerku liczników?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem :mysli:. Slepy weź to rozbierz:) wtedy i ja będę wiedział czy mam żarówki czy diody:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...