Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lampy przednie USA?


kvmspider

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

W moim A4 B7 kierunki przednie migają poprawnie jednak oprócz tego emitują pomarańczowe światło stałe - z tego co czytałem to dlatego że mam lampy USA i z tego co się orientuję nie jest to legalne w Polsce.

 

 - Czy znacie jakiś warsztat (najlepiej na śląsku) który dostosuje przednie oświetlenie do tych zgodnych z krajowymi przepisami (tj. wyłączenie stałego światła z kierunków przednich i ewentualnie asymetryczne białe światło)?

- Ile taka usługa może kosztować i ile to mniej więcej trwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, Langista said:

A4 B7 z USA? Pokaż numery tych lamp.

Ok, właśnie zrobiłem zdjęcia (lewy reflektor i prawy), powinno być dosyć czytelnie. Napisałem że lampy z USA ponieważ tak podał sprzedawca.

PXL_20220818_101900090.jpg

PXL_20220818_101826175.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, Rob@k said:

Może ktoś zmienił tylko kodowanie. 

To by znaczyło że jest ok i nie trzeba lamp wymieniać? ale w takim razie gdzie zmienić te kodowanie bo sam raczej nie dam rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie te numery. Zrobiłeś zdjęcia numerów homologacji. Numery części są na białej naklejce na obudowie lamp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Muskel1 said:

Nie te numery. Zrobiłeś zdjęcia numerów homologacji. Numery części są na białej naklejce na obudowie lamp.

Właśnie byłem sprawdzić niestety nie znalazłem nigdzie tej białej naklejki a szukałem dokładnie, widzę że pozostaje wizyta w warsztacie, czy znacie warsztat który się zajmuje oświetleniem i ewentualnie zmianą kodowania lamp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na górze powinna być.

Wrzuć VIN do tego działu i poproś o rozkodowanie. Zobaczymy czy auto było na rynek EU czy US.

 

Screenshot_20220818-151041_Opera.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz auto se Szwecji więc powinny być tam fabrycznie zamontowane lampy na rynek EU. Być może ktoś zmienił kodowanie na US. Wstaw jakie masz kodowanie w sterowniku 09.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Muskel1 said:

Masz auto se Szwecji więc powinny być tam fabrycznie zamontowane lampy na rynek EU. Być może ktoś zmienił kodowanie na US. Wstaw jakie masz kodowanie w sterowniku 09.

Byłem na warsztacie i faktycznie to była kwestia kodowania, będą zmieniać na EU, dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...