Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Daszki przeciwsłoneczne B8 oświetlenie


marekg

Rekomendowane odpowiedzi

cześć. Po interwencji przy dachu panoramicznym (demontaż podsufitki) straciłem oświetlenie daszków przeciwsłonecznych. Oba nie świecą. Kable do samych daszków są podłączone. Jak wygląda dalej instalacja? podejrzewam, że mechanikowi się zapomniało podpiąć jakiejś wtyczki - zanim zrobię zamieszanie to chciałem sprawdzić gdzie to ma być podłączone (może gdzieś coś jest w konsoli centralnej w oświetleniu dachowym?). Nie mam ochoty znowu odstawiać auta żeby mieli czas ponownie demontować sufit...

Edytowane przez marekg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kable idą do przedniego modułu lampki podsufitki. Albo nie wpięli albo przerwali wiązkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Muskel. chyba muszę wziąć jakieś tabletki coby być mniej wyrywnym. Już zacząłem grzebać w konsoli centralnej (oczywiście nic podejrzanego nie znalazłem ) i myśleć o kolejnej wizycie w serwisie. Ale mnie jeszcze tknęło sprawdzić same lampki.... bingo w obu niepodłączone wtyczki. Problem rozwiązany.

Edytowane przez marekg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbup1: zapomnieli. Mnie kilka lat temu wyciągali wgniotki na dachu po gradobiciu i przerwali wiązkę do lampek makijażu. Dopiero po kilku tyg. zauważyłem, że nie świecą. Niestety za późno było na reklamację bo odległość do tego warsztatu prawie 1000 km była. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...