Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 2.0 143 km problem z multitroniciem


Deni96

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie milem dziś dziwna sytuacje jechałem do domu i nagle skrzynia dziwnie zaczęła mi szarpać zaświecił mi się błąd na desce i samochód zgasł po odpaleniu i próbie ruszenia samochód nie chciał jechać i słuchać było jakieś szuranie po wyjściu z samochodu słyszałem jak cos się leje zajrzałem pod spod i olej ze skrzyni lał się jakby ktoś lał butelka teraz pytanie skąd taki ogromny wyciek i co mogło się wydarzyć samochód już stoi u mechanika ale chciałbym się rozeznać w temacie może ktoś miał taki problem pacjent to audi a4 b8 2.0 tdi 143 km skrzynia multitronic 8biegow 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty byłeś na miejscu i widziałeś skąd wycieka, czy bezpośrednio ze skrzyni czy raczej z innego miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Muskel1 napisał:

To Ty byłeś na miejscu i widziałeś skąd wycieka, czy bezpośrednio ze skrzyni czy raczej z innego miejsca.

Niestety nie miałem możliwości zajrzeć bezpośrednio pod auto i skąd to się leje, ten wyciek był naprawdę ogromny stad to pytanie, z tego co dałem radę zobaczyć to skrzynia od góry tez była mokra i czy jest możliwość ze ona uległa aż takiemu rozszczelnieniu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się rozsypała i uszkodziła obudowę będziesz miał duży wyciek. Bez oględzin to niestety tylko gdybanie a nie stawianie diagnozy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja 2,5 roku tak jezdziłem i pradałem z podobnym wyciekiem i gosc juz z rok tez jezdzi, naprawa wyceniona ok 1,5 tyś nie chciało sie robić ;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...