Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Hacząca dwójka (manualna skrzynia PYZ)


Hubxone

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Tak jak w temacie. Mam problem z haczącym biegiem numer dwa. Jak przerzucam bieg z 1 na 2 lub z 3 na 2 to nie mogę dać lewarka maksymalnie w lewo i w dół, żeby załączyć bieg. Blokuje mi coś, i jest to powtarzalne. Poprostu żeby trafić w bieg nr 2 to muszę dać na max w lewo i odpuścić lewarek w prawo z pół centymetra i dopiero dać w dół żeby włączyć dwójkę. Poduszka jest nowa, ale trafiłem dziś na informacje o jakimś plastiku co się wyciera. Ale nigdzie nie mogę znaleźć na ten temat więcej informacji. Proszę o pomoc, jak byście wiedzieli jak szukać tego plastiku, numer jego, cokolwiek :)

Screenshot_20220909-003251_Chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Muskel1 sorki, bo mam i b5 i b9 a nie ma opcji dodania dwóch aut. Chodzi o audi a4 b9 2016r 2.0tdi Deta i skrzynia manualna PYZ

Edytowane przez Hubxone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam podłacze się do pytania i konwersacji. Mam tak samo z zmiana biegu na ,,2" . Oprócz tego wskakuje mi wsteczny bieg podczas mocniejszego przyciśnięcia do siebie lewarka i wbicia niego ,, 1 " masakra jakaś . 

Czy wystarczy regulacja koszyka o którym wspominaliscie czy to grubsza rzecz . Dziękuję pozdrawiam.

Edytowane przez WoolF1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...