Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prośba o sprawdzenie logów 1.8t


TszBm

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, przem8 napisał(a):

Przepływ już wygląda ok. Co do reszty objawów to trzeba bardziej szczegółowo się przyjrzeć autu. Zmień próbkowanie w vcds, bo logi są mało dokładne

W aucie już wymieniłem świece , pompę paliwa ,zaworek odmy z kompletną odmą , wężyki podciśnienia , zawór DV , przepływka , napinacz rozrządu a kombi zawór z układem Sai usunięty. Myślałem żeby cewki może zmienić bo są orginalne jeszcze  ale nie wiem . Auto jest bez katalizatora więc zapchany wydechu odpada. Nieraz strzeli w wydechu zauważyłem też że zasysa jakoś mocniej ten wężyk co idzie od zaworu odmy do kolektora. ale przez to by przecież nie szarpał podczas wolnej jazdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, przem8 napisał(a):

A korka oleju nie zasysa?. 

Nie zasysa , odma działa poprawnie , mi się wydaje że to wężyk sam w sobie jest jakiś za miękki już go z dwa razy wymieniałem bo pękł przy opasce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wyminie przepływki na nową problem z brakiem mocy już nie występuje , przestał strzelać z wydechu ale dalej mam problem z szarpaniem podczas jazdy z stałą prędkością i to tylko gdy jadę powoli , błędów brak , też potrafi rzucać silnikiem na wolnych obrotach , jakieś sugestie co może powodować problem ? Odpinałem wężyk od regulatora ciśnienia paliwa ale nie dało sie jechać tak szarpał więc chyba jest sprawny , świece są nowe , cewki jeszcze oryginały ale po odpięciu kostki praca silnika się zmienia więc też raczej sprawne . W aucie ktoś wyłączył kontrolkę check engine i wyciął katalizator , czy to sonda może to powodować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...