Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4B8 by Karpatka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
22 minuty temu, karpatka napisał(a):

A co masz dobrego 

A 6-tłoki na tarcze 356/375/390mm.

9C150A8B-4C93-4E10-B2E1-8FFBD2D49A50.jpeg

C5AEA2A4-1256-4234-8DE8-0F857E9198E4.jpeg

10D54CA9-55DC-442B-BC41-789DB970F219.jpeg

Opublikowano
  • Autor
W dniu 15.03.2023 o 21:25, Wandej napisał(a):

A 6-tłoki na tarcze 356/375/390mm.

9C150A8B-4C93-4E10-B2E1-8FFBD2D49A50.jpeg

C5AEA2A4-1256-4234-8DE8-0F857E9198E4.jpeg

10D54CA9-55DC-442B-BC41-789DB970F219.jpeg

Ile taka przyjemność 

Opublikowano
  • Autor

Chips zrobiony na razie 400 niuta 

IMG_20230317_162315.jpg

Opublikowano
10 minut temu, karpatka napisał(a):

Ile taka przyjemność 

Od 4 do 5,5k zł. Wszystko na gotowo pod wybrane preferencje koloru i procentów gratów. Mam tez trochę tańsze Brembo 4-tłoki na stanie. @FroS-t ma taki set u siebie .

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Wandej napisał(a):

Od 4 do 5,5k zł. Wszystko na gotowo pod wybrane preferencje koloru i procentów gratów. Mam tez trochę tańsze Brembo 4-tłoki na stanie. @FroS-t ma taki set u siebie .

Noo 5 koła papieru to już troszkę jest 

4 tłok brembo na jakiej tarczy jest ?

Opublikowano
17 minut temu, karpatka napisał(a):

Noo 5 koła papieru to już troszkę jest 

4 tłok brembo na jakiej tarczy jest ?

345

Opublikowano
57 minut temu, karpatka napisał(a):

Noo 5 koła papieru to już troszkę jest 

4 tłok brembo na jakiej tarczy jest ?

J.W. Tarcza z S4 B8 ale zacisk na pewno wydajniejszy i lżejszy. 3-3,5k na gotowo

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

IMG_20230409_200350.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kolejny puzel 

IMG_20230417_184248.jpg

Opublikowano
  • Autor

A cio to takie 345 ? A no tak złożone w końcu :D teraz 330 do tyłu ?

IMG_20230427_180529.jpg

Opublikowano
  • Autor

Lata lecą a u mnie dużo się nie zmienia ?

FB_IMG_1682761541557.jpg

IMG_20230429_114409.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

A dzień dobry 

IMG_20230513_191341.jpg

IMG_20230513_195756.jpg

IMG_20230513_204129.jpg

Opublikowano

W pierwszej kolejności zmienił bym lampy, a nie zakładał coś a'la RS a lampy bieda :kwasny:

Opublikowano

Lampy to nie taki szybki mod, jak chce się go zrobić zgodnie z prawem :hi:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 17.05.2023 o 08:18, Michu1996 napisał(a):

W pierwszej kolejności zmienił bym lampy, a nie zakładał coś a'la RS a lampy bieda :kwasny:

Wszystko w swoim czasie 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

A co to tu się szykuje ? ?

IMG_20230627_195642.jpg

Opublikowano

z angola jeszcze się trafiają? fajnie bo jak kierownik malutki to może bezpiecznie jechać w foteliku :decayed:

Edytowane przez marcin_o23

Opublikowano
  • Autor
23 godziny temu, marcin_o23 napisał(a):

z angola jeszcze się trafiają? fajnie bo jak kierownik malutki to może bezpiecznie jechać w foteliku :decayed:

I to w bardzo dobrych pieniądzach się trafiły ?

Kierownik nie długo 4 lata 

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

ze względu na moje wizje i koszt ich wykonania auto zostalo przekazane narzeczonej a ja się przenoszę do działu A5 :D 

temat do zamknięcia :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.