Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJL] Wspomaganie nie chodzi jak powinno

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam przeszukalem forum ale odpowiedzi nie znalalzlem...

chodzi o to ze: uwazam ze kierownica powinna lzej chodzic... ostatnio wymienilem plyn na febi mineralny... no i moze ciut sie poprawilo... chcialbym aby kierownica chodzila lzej... nie wime jak jest w innych b5 wiec nie mam porownania wiec mozecie poradzic co zrobic zeby lzej chodzila...?

moze to tez problem z maglownica?

Opublikowano

Witam przeszukalem forum ale odpowiedzi nie znalalzlem...

chodzi o to ze: uwazam ze kierownica powinna lzej chodzic... ostatnio wymienilem plyn na febi mineralny... no i moze ciut sie poprawilo... chcialbym aby kierownica chodzila lzej... nie wime jak jest w innych b5 wiec nie mam porownania wiec mozecie poradzic co zrobic zeby lzej chodzila...?

więc jak nie masz porównania to skąd wiesz,że chodzi zle... :cool1:

Opublikowano

porownuje to do innych samochodow... niedawno bylem posiadaczem golfa 3 i tam troche lepiej chodzilo...

Opublikowano

najpierw porównaj z innym.Jak bedzie różnica to może to być wina juz mało wydajnej pompy lub magla

Opublikowano

a pompe tez sie regeneruje...? czy wymienia?

Opublikowano

podjedz na spota do chlopaków.

jakie masz kółka 15? ,moze wieksze niz ostatnio w vwIII :)

Opublikowano

a pompe tez sie regeneruje...? czy wymienia?

wszystkie opcje sa dostepne

Opublikowano

mam ori 16" 205/55

Opublikowano

Najlepiej podjedź na spota i tam sobie porównasz z innymi autkami, albo ktoś inny wsiądzie do Ciebie i oceni.

Opublikowano

tak właśnie przybywaj :decayed: tylko nie wyskakuj od razu, że chcesz kogoś z VAGiem...

ja jestem świeżo po wymianie magla to będziesz mógł porównać :cool1:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

kolego kiedys miałem b5 1.8t obnizone i na 18 cali felach i kierownica mogłem krecic na postoju jednym palcem teraz mam b7 tdi i kierownica chodzi duzo ciezej nie wiem od cego to zalezy ale wiem ze w b5 lo bylo super

Opublikowano

prawdopodobnie pompa juz siada ale

mozna zrobi jeden myk zeby chodziło lżej.... :chytry:

Opublikowano

prawdopodobnie pompa juz siada ale

mozna zrobi jeden myk zeby chodziło lżej.... :chytry:

Czekam cierpliwie jakiż to myk kolego można zrobić , bo i u mnie pomimo wymiany płynu nie jest lekko, więc proszę rozwiń swoją wypowiedź :)

Opublikowano

prawdopodobnie pompa juz siada ale

mozna zrobi jeden myk zeby chodziło lżej.... :chytry:

Czekam cierpliwie jakiż to myk kolego można zrobić , bo i u mnie pomimo wymiany płynu nie jest lekko, więc proszę rozwiń swoją wypowiedź :)

no mozna zrobic myk ale informacja niestety kosztuje :>

Opublikowano

ile kosztuje taka informacja ? ? :)

Chętnie zapłace bo jestem po 2 maglach i 4 pompach i dalej chodzi ciezko a przed całym zamieszaniem mogłem krecic jednym palcem..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.