Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Problem z podświetleniem tablicy rejestracyjnej


dawid7737

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem w B7 avant z podświetleniem tablicy rejestracyjnej wgl nie świeci po zmianie żarówek czy też całych lampek na LED, sprawdzałem napięcie i po włączeniu świateł pojawia się napięcie bo kontrolka do prądu po wpięciu do kostki w klapie przed listwą się zaświeca i gaśnie, same lampki jak są podłączone ani nie migną. Ktoś miał podobny problem gdzie szukać rozwiązania? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampki chińskie może?Moja żona chciała kiedyś postojówki LED do BEX.Jej szwagier kupił,ale się zakręcili,bo tam jest ksenon i inne,więc wepchnęli to do mnie;).Poświeciło chwilę,a po niedługim czasie cyrk.Świeciły przerywając tzn non stop mruganie.W końcu przestały świecić.Na desce oczywiście 0 ikony żarówki,że awaria żarówki/ek.Wywaliłem to,wstawiłem z powrotem normalne stare i świecą do dziś:).A na rejestracyjnej ma.Ostatnio na przeglądzie gościu mówi,że lewa nie świeci.Faktycznie tak było,ale teraz świeci znowu,z tym,że słabiej od prawej i na desce oczywiście też nic nie było i nie ma.:wink:

Edytowane przez mirek31071977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujcie sobie moduły od @Tomnik np i będziecie zadowoleni, ja akurat kupiłem takie moduły od prolumo ale mam je w aucie już 4 lata i nic się nie dzieje a świecą bardzo mocno. Ma różne moduły o różnej barwie światła, również cały zestaw RGB z urządzeniem do sterowania ich barwą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj problemem nie są żarówki led bo sytuacja jest ta sama na zwykłych żarówkach tak samo i ciągle błąd spalonych na desce, a ledy kupione u promotora

Edytowane przez dawid7737
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...