Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kilka pytań na temat A4 B8 Allroad


wristtech

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako że od kilku tygodni jestem posiadaczem auta wymienionego w tytule chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy.

A4B8 Allroad quattro 2.0 140km 2012r polift jakie spalanie ma to auto. Wydaje mi się że moje ma spore, zaraz po kupnie wymieniłem rozrząd i wydaje mi się że po wymianie spalanie jest większe. Mogę się mylić bo autem przed wymianą zrobiłem 600km.

Czy są dostępne aktualizacje map jeśli tak to gdzie mogę kupić.

Jest jakaś aktualizacja aby mieć jezyk polski???

Kabel diagnostyczny żeby sobie w garażu błędy odczytać jaki kupić ??? fajnie jak by ktoś podał linka

Chciałbym dokupić emblematy a4 oraz allroad i quattro na tylną klapę, czy mógłby mi ktoś podać wymiary tych napisów oraz zmierzyć i wrzucić foto w którym miejscu je przykleić.

Jak wygląda wymiana tarcz /klocków z tyłu chodzi o ten hamulec elektryczny (jakaś instrukcja ???)

 

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do hamulca to vcds przed wymianą aktywujesz tryb zmiany okładzin - tłoczki cofią się na maksa i tyle. Robisz swoje jak przy każdym innym aucie. Po zmianie włączasz w vcds zakończenie procedury i tyle. Co do spalania to może napisz jakie masz, to może będzie jakiś punkt odniesienia

MMI można zaktualizować ale musisz określić wersję jaką masz - były różne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, audicoman napisał:

Co do hamulca to vcds przed wymianą aktywujesz tryb zmiany okładzin - tłoczki cofią się na maksa i tyle. Robisz swoje jak przy każdym innym aucie. Po zmianie włączasz w vcds zakończenie procedury i tyle. Co do spalania to może napisz jakie masz, to może będzie jakiś punkt odniesienia

MMI można zaktualizować ale musisz określić wersję jaką masz - były różne.

 

Tłoczki same się nie cofną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalanie w cyklu mieszanym trochę przez miasto trochę autostrady prędkość do 120km/h poniżej 7 l nie zejdę.

Szukam kabla bo moj dziala z autami do 2006 albo 2008r ale tyle tego jest ze nie wiem co wybrać, poleci może ktoś???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, wristtech napisał:

Spalanie w cyklu mieszanym trochę przez miasto trochę autostrady prędkość do 120km/h poniżej 7 l nie zejdę.

Szukam kabla bo moj dziala z autami do 2006 albo 2008r ale tyle tego jest ze nie wiem co wybrać, poleci może ktoś???

Ciesz się że tyle Ci pali:decayed: Chciałbym żeby moja tyle paliła:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekam, ale wydaje mi się że przed zmianą rozrzadu spalanie było niższe,  ale może mi się wydaje, wogole nie wiem czy wymiana rozrzadu ma jakis wplyw na spalanie. Mam jeszcze Hondę crv IV z 13 r 2.2 idtec i tam spalanie mam niższe niż w audi ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mmi 3g basic, są do tego nowe aktualizacje, język pl, mapy ???? Widziałem jakieś ogłoszenia, niby sprzedają oryginalne, ale czy napewno ??? Nie będzie później problemów z zawieszaniem się itp????

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze zapytam czy do mojego mmi da się dołożyć kamerę cofania??? Co potrzebuję kupić oprócz kamery ? oczywiście ,aby to zadziałało??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...