Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zielone menu


WOLFENSTEIN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,podpowiedzcie jak włączyć zielone menu w a4b9,2017r benzyna 2.0tfsi sedan tzw menu serwisowe ,oczywiście posiadam vcds,czyli co uaktywnić krok po kroku w zakładkach vcds i jakie przyciski potem na panelu przy biegach nacisnąć aby dostać się do zielonego menu,dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 3 filmy instruktażowe na YouTube. Serio szybciej było w google wpisać jak tworzyć tutaj wątek, nie rozumiem niektórych ludzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, WOLFENSTEIN napisał:

Witam,podpowiedzcie jak włączyć zielone menu w a4b9,2017r benzyna 2.0tfsi sedan tzw menu serwisowe ,oczywiście posiadam vcds,czyli co uaktywnić krok po kroku w zakładkach vcds i jakie przyciski potem na panelu przy biegach nacisnąć aby dostać się do zielonego menu,dziękuje.

Co chcesz w B9 w zielonym menu zmieniać? W B9 nic się tam nie ustawia, to nie B8. Całkiem inny system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że takie odpowiedzi padną a to że jest kilka sek i w google znajdziesz a to nic w menu serwisowym nie ma itd...,

Chłopaki poprosiłem o odpowiedz jesli znacie na te dwa pytania to napiszcie będzie dla innych i dla mnie,jeśli pouczacie o google itd.. to zostawmy to pytanie i zamknijmy temat,bo jeśli mamy super google i youtube i 5sek i wszystko znajdziemy tam to po co nam FORUM....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj na luz. Zapytałem co chcesz tam zmieniać, bo wielu o tym nie wie, że w B9 nic w zielonym menu nie znajdziesz i myślą, że podobnie jak w B8 coś tam można ustawić.

 

Nie we wszystkich jednostkach MMI w B9 można zielone menu uruchomić VCDSem.

 

Wchodzisz w sterownik 5F, wchodzisz w kod dostępu i wpisujesz S12345.

Następnie w adaptacje i wyszukujesz IDE02122-Entwicklertestmodus, zmieniasz wartość na aktywną zapisujesz i wychodzisz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I oto chodziło.

PS.na panelu przy biegach dwa srebrne przyciski przytrzymujemy razem do przodu i aktywujemy zielone menu,temat do zamknięcia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...