Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Latająca tablica rejestracyjna - polecicie blacharza ?


mihu_wpr

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś na dwupasmówce w mieście trafiła we mnie latająca tablica rejestracyjna z jakiegoś pojazdu. Przy mojej prędkości ok 80 km/h tablica rąbnęła kantem w zderzak tuż pod lewym reflektorem, powodując uszkodzenia widoczne na zdjęciach :wallbash: Polecicie kogoś, kto za rozsądne pieniądze mógłby to naprawić w W-wie lub powiecie pruszkowskim? Czy tutaj wchodzi w grę malowanie całego zderzaka?

c626e180a2c6a8e8med.jpg

5f21c2c7d0ab31cbmed.jpg

10e50ac403be93a8med.jpg

d4a2f6d55339d14dmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zrobię mały offtop ale mam nadzieję, że post nie wyleci, bo już kiedyś myślałem nad taką sytuacją i "co wtedy"

Mianowicie, czy w takich sytuacjach jeżeli coś wypadnie z samochodu jest możliwa naprawa z ubezpieczenia "sprawcy"? W końcu mamy tablicę która odpadła i w nas uderzyła, ale równie dobrze w innym przypadku mogą to być jakieś źle zamontowane narty itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zrobię mały offtop ale mam nadzieję, że post nie wyleci, bo już kiedyś myślałem nad taką sytuacją i "co wtedy"

Mianowicie, czy w takich sytuacjach jeżeli coś wypadnie z samochodu jest możliwa naprawa z ubezpieczenia "sprawcy"? W końcu mamy tablicę która odpadła i w nas uderzyła, ale równie dobrze w innym przypadku mogą to być jakieś źle zamontowane narty itp.

dobrze gada...

masz tablicę? a jeśli nie to może przeczytałeś numer jak leciała :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo wszystko w w 3-4 stewkach się zamykasz z lakierem i klejeniem... [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 09:25_________________________________________________i szukaj lakiernika a nie blacharza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...