Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ASO PIECH-POL PLEWISKA K POZNANIA


robert0

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM, BYŁEM ZROBIĆ STANDADOWY PRZEGLĄD I JESTEM ZADOWOLONY , WYMIENILI MI KOMPLET FILTRÓW (OLEJU,PALIWA,KABINOWY, POWIETRZA) WLALI WŁASNY OLEJ (CASTROL SLX PROF -CO DZIWNE 5W-40 ZAREKOMENDOWALI ALE SIĘ ZGODZIAŁEM :rolleyes:) ODGRZYBILI I UZUPEŁNILI KLIME, WYMIENILI PŁYN HAMULCOWY, SPRAWDZILI KLOCKI ( I UZNALI ŻE SPOKOJNIE MOGE NA NICH JEŹDZIĆ JESZCZE 15TYS ) I SKASOWALI ZA WSZYSTKO 1200pln. - MAŁO TEGO, ZROBIŁEM TAM OBOWIĄZKOWE COROCZNE BADANIE TECHNICZNE BO PIECHPOL TEZ MOZE TO TEZ ROBIĆ I WBIĆ ODPOWIEDNI WPIS W DOWÓD REJ. . POLECAM BO NIE ZOSTAŁEM NACIĄGNIETY NA WYMIANĘ KLOCKÓW , ŻARÓWEK I JAKIŚ INNYCH DZIWNYCH RZECZY . POZA TYM PRZEGLĄD OKRESOWY BYŁ ZROBIONY SOLIDNIE A NIE JAK ZAZWYCZAJ POBIEZNIE "NA OKO"

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście, odradzam ten serwis :)

Kolega pracował tam przez dwa lata więc mam z pierwszej ręki info jak wygląda tam podejście do samochodu :) Podstawowym narzędziem diagnostycznym jest tam młotek :)

Nie będę się rozpisywał co i jak dokładnie, ale naprawdę wierzcie mi, że jak słyszałem jak się tam naprawia samochody, ustawia rozrządy, przekręca się gwinty przy wkręcaniu świec itp to brzmi jak całkiem śmieszny żart . Ale nie chciałbym, żeby taki żart spotkał moje 4 kółka :)

To tak tylko w ramach przestrogi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...