Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Buczenie przy skręconych kolach i dodaniu gazu


detox

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

Bylem w serwisie (nie ASO) z takim problemem: kiedy skręcę koła i dodam gazu (nie jakoś super mocno) to słychać wyraźne buczenie.. takie niskie (dźwięk - jednostajne buczenie, nie żadne klekotanie itp)

 

W serwisie powiedzieli mi, że to napęd Quattro się tak spina (mam Quattro 250 koni TFSI 2.0) i to jest normalne / typowe.

 

Chciałbym tutaj podpytać, czy rzeczywiście ?

 

To buczenie występuje tylko przy skręconych kolach i gdy wciskam gaz. Bez gazu lub na prostych kołach, nie ma buczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, detox napisał(a):

Czesc

Bylem w serwisie (nie ASO) z takim problemem: kiedy skręcę koła i dodam gazu (nie jakoś super mocno) to słychać wyraźne buczenie.. takie niskie (dźwięk - jednostajne buczenie, nie żadne klekotanie itp)

 

W serwisie powiedzieli mi, że to napęd Quattro się tak spina (mam Quattro 250 koni TFSI 2.0) i to jest normalne / typowe.

 

Chciałbym tutaj podpytać, czy rzeczywiście ?

 

To buczenie występuje tylko przy skręconych kolach i gdy wciskam gaz. Bez gazu lub na prostych kołach, nie ma buczenia.

Mam tak samo, ale przy maksymalnie skręconych kołach. Też mam Quattro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anie nie powiecie mi że nie brzmi to jakby opona tarła o wypełnienie nadkola.... Wczoraj to zauważyłem też u siebie. Dziś zacząłem szukać informacji w tym temacie i natknąłem się na ten temat. Jakoś nie do końca pasują mi te "nowe" odgłosy" w B9 :( :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...