Magnetyzery - czy to bajka, czy naprawdę coś dają?

21 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

No własnie... czy ktoś z was próbował może tych wszechobecnych magnetyzerów i czy one faktycznie poprawiają osiągi, redukują zużycie paliwa i tym podobne przyjemności?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Gość spedyt

Jeden nic nie da, ale już kilka to odczuwalny przyrost mocy :rotfl:

Daj sobie spokój z tym badziewiem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

daj sobie spokoj z tym badziewiem .... :exclaim:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Gość elmo

skoro jeden zestaw magnetyzerów moze dać mniejsze spalanie o 0,1 - 0,5 litra na 100km to..... zamontujmy ich 10 ...to bedzie sie wtedy z baku wylewać :-) A tak woogle mam w piwnicy magnetyzery ze starego auta.... moze kiedys mnie podkusi je załozyć ...ale póki co.... :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mieliście magnetyzery i nic nie dawały, czy słyszeliście/czytaliście, że nic nie dają?

Pytanie w temacie ciekawe, może wypowie sie ktos kto używał/używa magnetyzerów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Gość Murzyn

Przeciez juz pisalem w jakims temacie:

Za czasow jak pracowalem w subaru przeprowadzalismy testy wlasnie na tych auta (z roznymi silnikami) z magnetyzerami roznych producentow.

Efekty byly mizerne - auto palilo tyle samo, w niektorych przypadkach nawet wiecej

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja miałem magnetyzery - wstyd się przyznać - przez ponad rok - jak zdjąłem to mi spalanie zmalało :twisted: :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    ja miałem magnetyzery - wstyd się przyznać - przez ponad rok - jak zdjąłem to mi spalanie zmalało :twisted: :wink:

Hahhaha no pięknie :lol:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

i gaz tez mial .....

:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Gość spedyt
    Pytanie w temacie ciekawe, może wypowie sie ktos kto używał/używa magnetyzerów.

Więc się wypowiem, miałem to badziewie w Golfie i żadnych oszczędności ani przyrostu mocy :exclaim:

Mój mechanik skwitował to tylko stwierdzeniem że szkoda było kasę wydawać :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

i gaz tez mial .....

:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

to są wszystko błędy młodości :rotfl::rotfl:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

roznie to z tym jest :twisted: jedni mowia ze pomaga a drudzy ze nie :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzieki za opinie, bo się własnie zastanawiam czy wydać te 50zł na to... chyba jednak sie wstrzymam, bo widzę, ze opinie raczej nie za ciekawe ;P

Tak na marginesie to mi zależało głównie na tym, zeby wypowiedział się ktoś, kto miał magnetyzery na dieslu - dlatego dałem ten temat tutaj :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    roznie to z tym jest :twisted: jedni mowia ze pomaga a drudzy ze nie :wink:

To ci pierwsi klamia, nic nie daja no chyba ze ktos jest podatny na placebo :) . Szkoda kasy a i w ekstremalnych przypadkach szkoda samochodu. Kolejny sposob zeby od ludzi pieniadze wyludzic.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    jedni mowia ze pomaga

Też słyszałem, ze świetnie odkamienia rury. :biggrin:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Więc się wypowiem, miałem to badziewie w Golfie i żadnych oszczędności ani przyrostu mocy

Mój mechanik skwitował to tylko stwierdzeniem że szkoda było kasę wydawać

i wszystko jasne :smile:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Gość elmo

auto moje pierwsze 70tys km - efektów nie widac jedynie na analizatorze spalin zaraz po załozeniu było widac jakies zmiany.

moje drugie autko 6tys km - efektów nie widac rowniez nawet na analizator nie jechałem.

jedyny plus ze nic mnie te magnetyzery nie kosztowały

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Nowi użytkownicy