Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nagly problem z rozładowywaniem auta


Trawin

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

 

Od miesiąca-dwóch nagle mam problemy z autem, tzn. rozładowywuje mi się nagle akumulator.Akumulator nowy, wymieniany w grudniu 2021 (zakodowany). Dziennie jest to 0.1-0.2 V. Akumulator przez to raz mi się rozładował do poniżej 5V, wyciągnałem go, naładowałem i po tygodniu, znowu był dętka. Naładowałem go z trybem recond i było lepiej, ale dalej te 0.1-0.2V dziennie ucieka. Czy to możliwe żeby nagle z dnia na dzień auto zaczynało w spoczynku pobierać takie prądy? jestem na 100% pewnien że nic od ostatniej wymiany akumulatora nie zmieniło się ani w aucie, ani w sposobie jego użytkowania. Przeskanowałem dzisiaj VCDSem i wyniku zamieszczam w załączniku, jakieś błedy się pojawiły. Czy ktoś byłby tak miły i to przestudiował, czy jakiś problem jest widoczny gołym okiem, czy jednak tylko wizyta u dobrego elektryka zostaje ?

Log-WAUZZZ8T1CA017157-263840km-163942mi.txt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz jakies błedy bo aku było odłączane choć nie wszystkie  napiecie poniżej 10.5v mogło trwale uszkodzić akumulator weź multimetr przepnij na ampery i zobacz czy coś pobiera prąd na yt masz filmiki jak zdiagnozowac  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...