Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Taki se avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nabyłem takie oto cudo:

  • S-line
  • Xenon
  • Skóra+alkantra
  • Bose Audio
  • 6xpoducha
  • Zawias gwint KW
  • Parktronik
  • Kolor FIS
  • I jeszcze inne rzeczy

Zmiany wkrótce, na pewno viatrus :chytry:

0041491113d79a75med.jpg

1f31531268cd46c5med.jpg

ec9f0585f0bb5d34med.jpg

fc739254d7ee9c21med.jpg

Opublikowano

furka niczego sobie:-)ja bym dołożył jeszcze jakieś 18-19tki, ściennil szybki no i może ledy na tył.

Opublikowano

piękna fura :good:

Opublikowano

furka sliczna :cool1: i az prosi sie o rns-e :gwizdanie:

Opublikowano

Sliczna furka i gwint super polaczenie :good:

A wyposazenie super podoba mi sie :gwizdanie:

No zeby tu wpiac RNS-e to jest troszke do rezania.. :naughty:

Co kto lubi ja bym wolal dobrej klasy radio ale to juz wlasciciel zadecyduje :decayed:

Oby sluzyla dobrze :good:

Opublikowano

No zeby tu wpiac RNS-e to jest troszke do rezania.. :naughty:

Dlaczego wiele :decayed: ma już kosz dwa DIN :naughty: to 50% sukcesu :naughty:

Autko fajne :good: większe felgi i ściema delikatna szyb :good: albo nie ściema nie :naughty:

Opublikowano

No zeby tu wpiac RNS-e to jest troszke do rezania.. :naughty:

Dlaczego wiele :decayed: ma już kosz dwa DIN :naughty: to 50% sukcesu :naughty:

Autko fajne :good: większe felgi i ściema delikatna szyb :good: albo nie ściema nie :naughty:

A faktycznie Mlody ma nie luknelem az tak wnikliwie jak Ty.. No to z gorki masz.. :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Panowie audio gra naprawdę przyzwoicie, a ciągłe kukanie czy już ktoś zajumał nave czy nie to by mnie wkurw.., mam AutoMapę na Clarionie i mi styka. Feli większej też nie wrzucę bo jakie są drogi w W-wie każdy wie. Zresztą zainwestowałem w porządne oponki :). Teraz czekam na jakiś większy wolny czas i odwiedzam Diagtronika w Yankach jako już sprawdzonego przeze mnie "chipownika", zobaczymy co wykrzesają. Wykresy wrzucę jak tylko mocy przybędzie.

Opublikowano

no szwagier fura konkret... :a4fan::good:

Opublikowano

Zawias to dobry wybór, reszta taka se :)

Opublikowano

Bardzo ładna seria, fajne fotele :)

Opublikowano

ładniutka - choć ten s-line jakis dziwny ( z tego co wiem to jasny sufit o s-line raczej nie świadczy ) :wink4:

ale i tak ładniutka wersja :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.